Dywan na mur beton

Dywan na mur beton
Industrialna posadzka z betonu to nieograniczone pole do aranżacyjnych popisów z dywanem. Kolor i wzór mają nie mniejszą siłę oddziaływania niż pleciona faktura czy długi włos. Prezentujemy 6 sposobów, jak udomowić chłodną podłogę w salonie.
0
Dywan na mur beton

Pomalowany na biało beton rozświetla i optycznie powiększa wnętrze. A przy tym jest idealnym tłem dla dodatków. Pastelowe szarości albo beże plus geometryczne wzory to prosty przepis na skandynawski klimat.

Salon z malowaną na biało betonową posadzką

 

Do tej aranżacji pasują:

Grube sploty - z wełnianych nitek, wikliny czy innych naturalnych tworzyw sprawią, że pod stopami zrobi się naprawdę przyjemnie. Dywan w kolorach ziemi, imitujący wzór z natury będzie ciekawą alternatywą.

Telewizor w zabudowie

 

Do tej aranżacji pasują:

 

 

Mocne zestawienie kolorów zdecydowanie zrównoważyło chłód szarej posadzki w tej aranżacji. Już od samego patrzenia robi się gorąco. Dodatkowym atutem jest długi włos dywanu, po którym stąpa się jak po prawdziwej trawie. 

Salon z ceglaną ścianą

 

Do tej aranżacji pasują:

 

 

 

Szary dywan na szarym betonie? Czemu nie! Monochromatyczne połączenia są ciekawe, gdy zrożnicujemy faktury - w przypadku tego salonu świetny efekt zrobił dywan typu shaggy - albo wprowadzimy subtelny wzór.

Sklejka w salonie

 

Do tej aranżacji pasują:

 

 

Salon z industrialną posadzką i... temperamentem. To dzięki etnicznym motywom z Turcji, Afryki czy Afganistanu. Polecamy też akcenty rodem z naszego polskiego folkloru.

Eklektyczny salon

 

Do tej aranżacji pasują:

  

Stonowany i jakby wyblakły. Celowo postarzony dywan w stylu vintage ma udawać okaz z burzliwą przeszłością. Patchworkowy czy klasyczny perski wzór to tylko niektóre z dostępnych wariantów.

Oświetlenie telewizora

 

Do tej aranżacji pasują:

 

 

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...