zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Fajne uchwyty

Fajne uchwyty
Dziś o powszechnie znanej prawdzie, że nic tak dobrze nie robi meblom jak fajne uchwyty. To jest teza, a poniżej jest materiał dowodowy.
0
Fajne uchwyty

Z taką gałą nawet biała szwedzka-acz-w-Polsce-zrobiona-kuchnia wygląda jak marzenie. Ba, nawet Black Red White chyba dałby radę, nie zaryzykuje dalej. Szafki kuchenne: uchwyty z miejscem na wsunięcie fiszki. Do tego niezbędna smakowita typografia i lepiej być nie może. Uchwyty pochodzą ze sklepu, o którym jeszcze kiedyś napiszę. Wtedy, gdy będę mieć tyle wewnętrznej siły, żeby tam pójść i nic nie kupić.Nonszalancko proste pomysły, git na biały lub czarny, prosty mebel.


 Długie uchwyty do szaf wykonane przez stolarza, lakierowane wg wzornika na kolory zaczerpnięte logotypu firmy.Uchwyty Kreden (występują w sześciu wariantach)Uchwyty Mua Fi, w wersji kolorowej (RAL), stalowej i bezczelnie złotej.Długie i złote, o tym marzą kobiety. Mój typ.Zdjęcia: fot. 1, fot. 2, fot. 3, fot. 4, fot. 5, fot. 6, fot. 7 i 8, fot. 9

Więcej na blogu Fuel Design.
 

Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...