Garderoba dobrze zorganizowana

Garderoba dobrze zorganizowana
To jedyne miejsce w domu, które lubi być… zaszufladkowane. I to najlepiej od podłogi po sufit. Mamy kilka sposobów na to, jak zagospodarować w garderobie każdy skrawek przestrzeni.
0
Garderoba dobrze zorganizowana

SPOSÓB 1.

Szczytem marzeń każdej pani domu jest garderoba typu walk-in. Z półkami, szufladkami i miejscem na buty na każdej ze ścian.

 

Biała garderoba

 

SPOSÓB 2.

W takim pomieszczeniu warto pomyśleć o podświetleniu półek albo zainstalowaniu punktowych reflektorków. Wystarczy rzut oka i garderoba skompletowana! 

Garderoba pod skosami

 

SPOSÓB 3.

Przydadzą się też przenośne schodki lub taboret, żeby łatwiej sięgnąć na wyższe półki. 

Garderoba w przedpokoju

 

SPOSÓB 4.

System półek i drążków za zasłonką to świetne rozwiązanie nie tylko do sypialni… Bardzo praktyczne są wysuwane jak szuflady kosze na prowadnicach, z których łatwo wyjmuje się rzeczy. Takie ażurowe są bardziej przewiewne, dzięki czemu tkaniny zachowują świeżość.  

Sypialnia z garderobą

 

SPOSÓB 5.

Za kotarą można umieścić też korpus szafy z całym wyposażeniem do przechowywania, np. szufladami na krawaty czy poprzecznymi drążkami na spodnie. 

Garderoba za zasłoną

 

SPOSÓB 6.

Garderoba wcale nie musi być ukryta. Rzędy zamykanych pudełek, w których można uporządkować rzeczy i kolorowych koszy są estetycznym elementem wystroju tej sypialni. 

Alternatywa dla szafy

 

SPOSÓB 7.

Można ją też urządzić pod schodami. Drążek rozporowy zamocowany od ściany do ściany pomieści wiele wieszaków z okryciami wierzchnimi. 

 Przedpokój z garderobą pod schodami

 

SPOSÓB 8.

Spodobał nam się także pomysł z drążkiem pod sufitem w pokoju dziecka. Zawieszone na nim dziewczęce sukienki są jego uroczą ozdobą.  

Garderoba w pokoju dziecka

 

SPOSÓB 9.

By uporządkować ubrania, sezonowe rzeczy, obuwie przydadzą się różnej wielkości pojemniki. Łatwiej w nich wszystko znajdziemy, jeśli będą oznaczone etykietkami. Tutorial video >>  

 

Garderobiany niezbędnik prosto ze sklepu Dom z pomysłem:

 

1. Pudełko My Boots do przechowywania butów zimowych
2. Reling Madagaskar – idealny do zawieszenia apaszek i krawatów
3. Pojemnik kartonowy na szale i czapki
4. Stołek Królika, proj. Uau Project
5. Wieszak ścienny
6. Wieszak na biżuterię, Umbra

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...