Holenderskie mieszkanie pełne koloru

Holenderskie mieszkanie pełne koloru
Dzisiaj opuścimy naszą piękną i żyzną Ojczyznę, by przenieść się do Holandii. Tam bowiem, z mężem i córkami, wiedzie swój radosny żywot Nina.
0
Holenderskie mieszkanie pełne koloru

Nina van de Goor, nasza dzisiejsza Gospodyni, zajmuje się projektowaniem ceramiki oraz plakatów.  Nie da się ukryć: to prawdziwa artystyczna dusza. Może jest w tym jakaś logika i prawidłowość, że wewnętrzne bogactwo znajduje ujście nie tylko w pracach, które artysta tworzy, ale i w sposobie, w jaki urządza przestrzeń wokół siebie. 

 


Nie stójcie tak w progu, zajrzyjcie ze mną do świata Niny!

 

Wzór na tepecie został zaprojektowany w latach 40-tych ub. wieku przez Josefa Franka - bardzo znanego i utalentowanego austriackiego architekta i projektanta.

Przenieśmy się do pokoju dzieci. Wintydżowa tapeta, nieco drewna (podłoga!) i mocny, żółty akcent. Do tego wiele prac zaprojektowanych przez Mamę.

Więcej zdjęc mieszkania Niny na moim blogu Piaty Pokój. Zapraszam!

 

 

Kasia Sojka - żona, matka, blogerka. Remonty to jej żywioł, DIY to jej hobby, wkrętarka to przedłużenie jej ręki. Zawsze rzuca się na głęboką wodę, próbując robić wszystko sama, od podstaw - skutki (raz lepsze, raz gorsze) opisuje na blogu piatypokoj.pl
Wczytywanie rekomendacji...