Hotel nie hotel

Hotel nie hotel
W tym miejscu nic nie jest tym na co wygląda. Hotel nie hotel ma pokoje nie pokoje i wcale nie mieszka w nich Kevin Bacon. Nawet ich nie zaprojektował ani nie rozbił butelki szampana o drzwi jak to się robi, gdy nazywa się statki.
0
Hotel nie hotel

To absolutnie wyjątkowy projekt, ale nie chaotyczny. Z głębszym dnem i ideologią.

Hotel Not Hotel znajduje się w Amsterdamie i został stworzony przez grupę designerów, wywodzących się z jednej z najznakomitszych szkół Eindhoven Design Academy. Każda przestrzeń, każdy pokój, a nawet bar ma swoją historię. Za każdym projektem chowa się pomysł, inspiracja, ukryta jest historia Amsterdamu. Tak jak pokój tramwaj. Powstał na cześć sieci tramwajowej, która działała w Amsterdamie od 1875 roku.

Są też sekretne pokoje, do których wchodzi się przez drzwi ukryte w ogromnym regale z książkami ustawionym na antresoli.

Więcej zdjęc na moim blogu Interior Design Blog. Zapraszam.

 

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...