zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Idealny balkon

Idealny balkon
Mój balkon wymagał całkowitej metamorfozy. Powinnam się już dawno za to wziąć, ale ciągle brakowało czasu.
0
Idealny balkon

Na szczęście słońce i widok jaki mam z balkonu bardzo mnie zmotywowały. Wizja pracy na powietrzu, nawet w mieście, ale w pełnym słońcu, na leżaku przekonała mnie, że muszę znaleźć czas i zająć się aranżacją balkonu.

Uwielbiam morze, słońce, lato i okres wakacji. Kocham trójmiasto, gdzie spędzam kilkanaście, a nawet więcej dni w roku. To uwielbienie przełożyło się na wybór stylu, w jakim urządziłam mój balkon. To połączeniu stylu The Hamptons, marinistycznego i domku letniego na plaży. Zebrałam inspiracje oraz kilka produktów, które nadadzą tej przestrzeni właśnie taki, wymarzony charakter.

Do tej pory balkon traktowany był po macoszemu, jako miejsce na suszarkę lub kilka przedmiotów oczekujących na wyniesienie do garażu. A przecież to trochę ponad 3 m2, mieszkania z ogromnym potencjałem i wielką wartością, jaką jest widok na otaczającą mnie zieleń. Nadszedł czas, aby w końcu zamienić to miejsce w przytulny kąt, gdzie chętnie usiądę z filiżanką kawy rano, lampką wina wieczorem. Nawet pracować będzie przyjemniej, gdy w końcu zawita do nas słoneczko. Zobaczcie efekt kilku godzin mojej pracy. Warto było, prawda?

Więcej na moim blogu INTERIORS DESIGN. Zapraszam!

 

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...