Jak miło w cieniu!

Jak miło w cieniu!
Parasol rozłożony w ogrodzie, żagiel rozpięty na tarasie, markiza na balkonie. W upalny dzień docenisz zalety takich dodatków. Oto kilka propozycji, jak je zaaranżować, by… nie pozostawały w cieniu wystroju.
0
Jak miło w cieniu!

ARANŻACJA 1.

Doceń siłę koloru i wybierz na balkon wielobarwny lub wzorzysty parasol. W duecie z poduszkami na krzesłach czy kolorowymi meblami stworzy fantastyczną letnia aurę. By zaoszczędzić miejsca, warto go przymocować bezpośrednio do barierki. 

Kolorowy balkon

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PARASOL OGRODOWY VIVO
2. PODSTAWA DO PARASOLA EASY SUN
3. PARASOL OGRODOWY ORIENTALNY

 

ARANŻACJA 2.

Taras czy patio w ogrodzie nabierze uroku dzięki cieniującemu żaglowi. Łatwo go rozpiąć na drążkach albo przy wykorzystaniu elementów otoczenia. Zapewni wystarczającą miarę cienia, a dodatkowo ochroni przed letnim deszczem. 

Taras z markizą

 

Do tej aranżacji pasują:

1. ŻAGIEL CIENIUJĄCY TRÓJKĄTNY
2. ŻAGIEL CIENIUJĄCY TRÓJKĄTNY

 

ARANŻACJA 3.

Wolno stojący parasol to rozwiązanie świetne do ogrodu. Dzięki masywnej podstawie będzie stabilny nawet przy wietrznej pogodzie. Regulowany kąt ustawienia czaszy to dodatkowe ułatwienie. 

Taras z ogródkiem

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PARASOL OGRODOWY EASY SUN
2. PODSTAWA DO PARASOLA RANA
3. PARASOL OGRODOWY MADERA

 

ARANŻACJA 4.

Prostokątne lub trójkątne żagle można wykorzystać na tarasie pojedynczo lub w grupie. W tej aranżacji pokazano, jak zrobić z nich baldachim nad kącikiem wypoczynkowym. Dzięki nim jest przytulnie i zacisznie. 

Baldachim na tarasie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. ŻAGIEL CIENIUJĄCY PROSTOKĄTNY
2. ŻAGIEL CIENIUJĄCY PROSTOKĄTNY

 

ARANŻACJA 5.

Neutralny biały parasol sprawdzi się w każdej aranżacji. Tutaj w śródziemnomorskiej aranżacji, ozdobiony stylowym mobilem. W połączeniu z wiklinowym szezlongiem i kamienną podłogą tworzy iście wakacyjny klimat

Szezlong na tarasie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PARASOL OGRODOWY BAWARIA
2. OSŁONA NA PODSTAWĘ PARASOLA
3. PARASOL OGRODOWY POŁÓWKA

 

ARANŻACJA 6.

Markiza na barierce zacienia balkon, ale też stanowi ochronę przed spojrzeniami sąsiadów. Dostępne są różne modele - od nowoczesnych z wytrzymałych tkanin, po bambusowe w rustykalnym stylu. Łatwo je zamontować i zdjąć po sezonie.

Puf na tarasie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. MARKIZA BALKONOWA, TARASOWA BOCZNA
2. MATA BAMBUSOWA BAMBOOFLEX
3. MATA OSŁONOWA RATTAN LUX

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...