Jedzenie najlepiej smakuje na świeżym powietrzu

Jedzenie najlepiej smakuje na świeżym powietrzu
Zapraszam na obiad na świeżym powietrzu. Ustaw stolik na małym balkonie lub zaaranżuj piękną jadalnie na środku ogrodu. Potrzebujesz inspiracji? Proszę bardzo.
0
Jedzenie najlepiej smakuje na świeżym powietrzu

1. Zaczniemy od czegoś prostego. Dla miłośników minimalizmu i nowoczesnych rozwiązań. Proste formy mebli bez zbędnych dekoracji. Czysto i schludnie.

2. Fanom kolorowych wnętrz proponuję styl boho, etno lub coś zupełnie szalonego na pograniczu recyklingu i DIY :)

3. Ciekawym rozwiązaniem jest stosowanie różnych krzeseł przy jednym stole.

4. Zamiast krzeseł możesz zdecydować się na ławy.

5. Dla zwiększenia komfortu gości oraz nadania przytulnego, przyjaznego charakteru, udekoruj ławy poduchami. Możesz też zdecydować się na bardziej piknikową stylizację. Przyda się do tego niski stolik i poduchy, które ułóż bezpośrednio na podłodze czy trawie.

6. Decydując się na bardziej klasyczne rozwiązanie, stół z krzesłami wybierz styl kojarzący się z sielskim klimatem np prowansalski, rustykalny czy country. Drewniany stół w połączeniu z metalowymi krzesłami prezentuje się fantastycznie w centrum tarasu jak i na otwartej łące.

7. Pamiętaj o oświetleniu. Świetnie sprawdzą się świetlne girlandy.

Zapraszam równiez na mój blog Interiorsdesignblog.com.

 

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...