Jesienny kącik

Jesienny kącik
Proszę Państwa, przed Państwem nasz jesienny kanapowy kącik w czarno-szaro-białej odsłonie + kolor oczywiście, bo jak już pisałam wcześniej, bez tego nie potrafię.
0
Jesienny kącik

I nawet tym razem, bardzo, ale to bardzo się starałam ograniczyć się do trzech pierwszych kolorów i znowu mi się nie udało :( A wszystko za sprawą nowych kolorów Cotton Ball Lights (napiszę na koniec wszystkie, których użyłam) i musztardowego kocyka w warkoczyki z Biedry. No i poduszek oczywiście. Ale to uzależnienie już znacie. Pledy to nowa bajka, mam ich już 5 i gdybym mogła to miałabym więcej! O np. taki pachwork z Artystycznego Domu byłby kolejny. Uwielbiam wszystkie koce, zwłaszcza teraz kiedy coraz zimniej. Wskakuje w nie od razu po powrocie do domu, zapalam cottonki i wieczór w domu robi się przyjemniejszy!

Szara poducha w kropeczki to holenderski nabytek z pobytu u An w Holandii.

Na kubikach zniknęły kolorowe dodatki i książki, a w ich miejsce postawiłam wszystkie czarne i szare rzeczy, które posiadamy. A uwierzcie, że jest ich nie wiele.

Więcej na moim blogu Enjoy Your Home

 

Entuzjastka szeroko rozumianej działalności artystycznej człowieka. Autorka bloga enjoyourhome.blogspot.com, gdzie gromadzi niezliczone inspiracje, stylizacje i oryginalne pomysły na urządzanie wnętrz oraz zachęca do odnajdywania radości z pielęgnowania i ozdabiania swoich czterech kątów i nie tylko.
Wczytywanie rekomendacji...