Kamień w roli głównej

Kamień w roli głównej
Ujmuje porowatą strukturą albo malowniczym użyleniem. I jest ponadczasową ozdobą wnętrza. Prezentujemy aranżacje, w których kamień gra pierwsze skrzypce.
0
Kamień w roli głównej

Marmurowe obrazy. Naturalny rysunek w postaci żyłek i plamek prezentuje się zjawiskowo w każdym wnętrzu. Warto skomponować go z gładkimi frontami mebli w kuchni albo skontrastować z białą ceramiką sanitarną w łazience. Podświetlenie typu LED spotęguje efekt naturalnego obrazu.

Marmur w kuchni

 

Telewizor w łazience

 

Do tych aranżacji pasują:

 

 

1. MARMUR RAIN FOREST GREEN
2. MARMUR ELF BROWN
3. MARMUR EMPERADOR
 

 

Kojący trawertyn. Najczęściej występuje w ciepłych odcieniach beżu z delikatnym rysunkiem. Zwykle ma też porowatą strukturę, dlatego w miejscach narażonych na wilgoć trzeba go odpowiednio zaimpregnować. Matowe wykończenie okładziny z trawertynu nada wnętrzu surowy charakter rodem z loftu, a polerowana powierzchnia zapewni nowoczesny wygląd i optycznie powiększy przestrzeń.  

Kamień w łazience

 

Kubistyczna toaleta

 

Do tych aranżacji pasują:

 

 

1. TRAWERTYN MIDAS
2. TRAWERTYN MIDAS BROWN
3. TRAWERTYN MIDAS BROWN ANTYK

 

Kamienne bloczki. Z piaskowca, łupka kwarcytowego, trawertynu... Będą sprawiać wrażenie wiekowego muru. Jeśli wybierzemy kamień o niejednorodnej kolorystyce, ściana nabierze dynamiki i wyrazistości. Jak widać na przykładzie poniższych aranżacji, kamień w takiej postaci sprawdzi się zarówno w stylowej, jak i nowoczesnej przestrzeni.

Dwustronny kominek

 

Kamienna ściana w łazience

 

Do tych aranżacji pasują:

 

 

1. MOZAIKA GOLDEN SIENNA
2. MOZAIKA ANATOLIAN
3. KAMIEŃ ELEWACYJNY NATURALNY WALL CRAZY GOLD

 

Cięty kamień. Mozaika z cienkich pasków kamienia robi wrażenie! Struktury 3D to modna tendencja wnętrzarska, a cięty kamień dobrze się w nią wpisuje. Do wykonania takiej okładziny nadaje się każdy jego rodzaj - od marmuru, przez granit do łupka czy bazaltu.

Dekoracyjny kamień w łazience

 

Kamień na ścianie

 

Do tych aranżacji pasują:

 

 

1. KAMIEŃ ELEWACYJNY NATURALNY WALL CRAZY BLACK
2. KAMIEŃ ELEWACYJNY NATURALNY WALL CRAZY SZARY
3. KAMIEŃ ELEWACYJNY ROMA GRAFIT

 

Cegła - alternatywa dla kamienia. Od wielu sezonów cieszy się niezwykłą popularnością jako baza stylu industrialnego albo rustykalnego. Jest tańszą opcją dla kamienia naturalnego, ale tak jak jego niektóre odmiany łączy w sobie strukturalną surowość z ciepłem kolorystyki. Najlepiej prezentuje się oryginalna, wydobyta spod tynku cegła, ale producenci okładzin ściennych oferują jej realistyczne imitacje wykonane z gipsu lub betonu.

Ceglana ściana w sypialni

 

Ceglana ściana w łazience

 

Do tych aranżacji pasują:

 

 

1. KAMIEŃ DEKORACYJNY SOL BRICK
2. PŁYTKA ELEWACYJNA LOFT BRICK SAHARA
3. PŁYTKA ELEWACYJNA LOFT BRICK CEGŁA

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...