Kawalerka z mocnym kolorem

Kawalerka z mocnym kolorem
Przedstawiam zdjęcia z realizacji Obozowa. W ramach pracowni Borysewicz i Munzar zaprojektowałyśmy dwa małe mieszkania, które od początku były przeznaczone na wynajem.Przedstawiam zdjęcia z realizacji Obozowa. W ramach pracowni Borysewicz i Munzar zaprojektowałyśmy dwa małe mieszkania, które od początku były przeznaczone na wynajem.
0
Kawalerka z mocnym kolorem

Kawalerka, którą dziś pokazuję, ma zaledwie 26 m2, ale jest w niej czym odetchnąć, ma miły balkon, wygodną łazienkę z pralką, 2 metry bieżące szafy ubraniowej i wygodne dwuosobowe spanie (rozkładana narożna kanapa).

Udało nam się wydzielić mikrokuchnię szerokości 180 cm, z podblatową lodówką, mikrofalówką i dwupolową płyta elektryczną. To trochę mało, żeby sprawić prosiaka, ale na wege sajgonki powinno wystarczyć.

O ile przy większym mieszkaniu zależało nam na stworzeniu neutralnej bazy, o tyle w przypadku kawalerki pozwoliłyśmy sobie na mocny kolor, który przewija się w wymalowaniach i w detalach. To nasycony, choć nie jaskrawy żółcień.

Rozwiązania projektowe, podobnie jak przy większym mieszkaniu, zakładały łatwość wykonania, funkcjonalność, użycie materiałów trwałych, ale tanich (tak, są takie), i osiągnięcie ciekawego efektu przy możliwie niskich nakładach finansowych.

I jeszcze fotki z łazienki:

projekt: Pracownia Borysewicz i Munzar foto: Grzegorz Sobolewski

Zapraszam również na mój blog FUEL DESIGN

Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...