Kolekcja New Norm i restauracja Höst

Kolekcja New Norm i restauracja Höst
Kwintesencja stylu skandynawskiego. Uwielbiam takie wnętrza i nie dziwię się, że w 2013 roku otrzymało ono nagrodę za najlepiej zaprojektowaną restaurację na świecie (Bar & Restaurant Design Awards in London).
0
Kolekcja New Norm i restauracja Höst

Restauracja Höst znajduje się w Kopenhadze i jest miejscem, które zostało zainspirowane kolekcją „New Norm” duńskiej marki Menu. Firma w kooperacji z grupą znanych kucharzy, stworzyła miejsce, które stało się „żywą” reklamą stylu nordyckiego, który reprezentuje.

W Höst wszystko kojarzy się ze Skandynawią. Pięknie podane jedzenie, oryginalna zastawa marki Menu oraz surowe wnętrze tworzą niepowtarzalny klimat. Chętnie dałabym się tam zaprosić na obiad. Ktoś chętny?

Zostawiam Was z tym pięknym wnętrzem. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie restauracji oraz na moim profilu na facebooku.

Zapraszam także na mojego bloga FOTOBLOO(G)

Uwielbia klimat małych duńskich miasteczek. Gdziekolwiek tylko ma okazję odwiedza pchle targi i garażowe wyprzedaże. Prywatnie budowlaniec-projektant i właścicielka sklepu wnętrzarskiego. Autorka bloga fotobloo.blogspot.com.
Wczytywanie rekomendacji...