Kompletujemy łazienkę

Kompletujemy łazienkę
Zamiast urządzać łazienkę pod wymiar, spróbuj dobrać do niej meble prosto ze sklepu. Mogą to być elementy z tego samego kompletu albo kompilacja różnych mebli, ale w jednym kolorze. Zainspiruj się naszymi gotowymi aranżacjami!
0
Kompletujemy łazienkę

WARIANT 1.

Klasyczne wyposażenie i ciepło drewna. Tyle wystarczy, by łazienka nabrała przytulności. W tym wnętrzu na uwagę zasługuje praktyczna komoda z szufladami i uchylnymi drzwiami, przeznaczona pod podówjną umywalkę - wygodne rozwiązanie dla dużej rodziny.  

Podwójna umywalka w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. SZAFKA POD UMYWALKĘ DECO
2. LUSTRO ŁAZIENKOWE ROMANTIC

 

WARIANT 2.

Kubiczne kształty i mocny kolor. To sposób na nowoczesny wystrój łazienki. Warto postawić też na praktyczne rozwiązania - podwieszaną szafkę pod umywalkę, która optycznie nie zacieśni przestrzeni i szafkę z lustrzanym frontem, która ją powiększy.  

Naklejka ścienna w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PÓŁSŁUPEK CATANIA
2. SZAFKA LUSTRZANA CATANIA

 

WARIANT 3.

Słupek z otwartymi półkami jest schowkiem i miejscem na dekoracyjną ekspozycję. Drobne akcesoria pochowano w wiklinowych koszykach, które dodają nowoczesnemu wnętrzu sielankowego uroku. Mebel zestawiono z wiszącą szafką w innym stylu, dzięki czemu wystrój stał się ciekawszy.

Regał w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. SZAFKA LUSTRZANA A-011B-SR
2. SZAFKA POD UMYWALKĘ CLASSIC OAK
3. SŁUPEK CLASSIC OAK

 

WARIANT 4.

Stylowa szafka na drobiazgi uszlachetniła wystrój tej ascetycznej łazienki. Mebelek zestawiono z prostą nowoczesną półką w zbliżonym kolorze, zaopatrzoną w wieszaczki. Choć dedykowana raczej do przedpokoju, jest idealna do zawieszania szlafroków czy ręczników oraz do przechowywania.

Stylowa szafka w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PÓŁSŁUPEK ELISABETH
2. PÓŁKA BIG BOY

 

WARIANT 5.

Zamiast zamykanych schowków - designerskie półki na akcesoria i ręczniki. A pod umywalką niewielka kubiczna szafka wisząca. Cały efekt tej aranżacji tkwi w zastosowaniu kontrastu między kobaltową ścianą a białymi jak śnieg meblami - pomysł do odtworzenia w każdej kolorystyce. 

Łazienka z kobaltową ścianą

 

Do tej aranżacji pasują:

1. SZAFKA POD UMYWALKĘ SUN
2. PÓŁKA CASKADE

 

WARIANT 6.

Największą zaletą szafki typu słupek jest to, że można nią zagospodarować niewielką przestrzeń, na przykład między umywalką a kabiną prysznicową. Czy to stojąca, czy podwieszana - jest praktycznym schowkiem na przybory toaletowe i kosmetyki. Inny mebel z tego samego kompletu warto zlokalizować na sąsiedniej ścianie - wtedy aranżacja nie będzie się wydawała monotonna. 

Wisząca szafka w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. SŁUPEK ATOS
2. PÓŁSŁUPEK ATOS
3. PÓŁSŁUPEK ATOS

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...