Kreatywny bałagan

Kreatywny bałagan
Rozpoczęły się także porządki. Na pierwszy ogień poszło moje miejsce pracy - biurko, przy którym spędzam bardzo dużo czasu. To miejsce gdzie tworzę i zbieram inspiracje, aby później je wprowadzić w życie - od inspiracji do realizacji.
0
Kreatywny bałagan

Moje miejsce pracy nie jest może idealnym biurkiem z Pinterest, gdzie wszystko jest piękne, równo ułożone i w odpowiednim kolorze.
Moje biurko często jest zaśmiecone przez skrawki materiałów czy walające się śrubki, dlatego najbardziej zależy mi na funkcjonalnym ułożeniu materiałów dookoła mnie.

Moje biurko podzielone jest na dwie części - część prawa, to ta, gdzie trzymam swój make up, pędzelki oraz potrzebne materiały jak taśma krawiecka, rzemyki, nożyczki itp.

Część lewa to część do pracy, to tam stoi maszyna do szycia oraz inspiracyjne zdjęcia.

Obok biurka stoi drewniana półeczka, na której trzymam materiały, sznurki, poroże renifera - pamiątka z Laponii, pieczątki....
Wszystkie materiały i produkty od wczoraj mają swoje woreczki, przez co nie łapią kurzu a i cała półeczka wygląda czyściej i ładniej.

Po więcej wnętrzarskich inspiracji zapraszamy na nasz blog Design or Breakfast.
 

Magda jest architektem wnętrz, Wojtek po wzornictwie przemysłowym i razem od ponad roku tworzą Design or Breakfast blog. Na jego łamach opisują nowinki ze świata designu, nietuzinkowe rozwiązania wnętrzarskie, oraz publikują własne projekty DIY, które już niedługo będą widniały pod nową nazwą Manufaktura Miło.
Wczytywanie rekomendacji...