Kuchenne duety

Kuchenne duety
Tu zaczynają się kulinarne rewolucje. Dlatego wielkość i kształt zlewu warto dopasować do potrzeb. Prezentujemy kilka najpopularniejszych modeli z bateriami w różnych stylach do pary.
0
Kuchenne duety

ZESTAW 1.

Bateria o prostej formie będzie uniwersalnie pasowała do każdego wystroju kuchni. W nowoczesnym wnętrzu świetnie zaprezentuje się w towarzystwie stalowego zlewu. Jej łukowato wygięta wylewka jest bardzo poręczna, bo ułatwia mycie większych naczyń.  

Kuchnia ze zlewem w narożniku

 

Do tej aranżacji pasują:

1. BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA POLA CHROM
2. ZLEWOZMYWAK ATHENA

 

ZESTAW 2.

Bateria z kurkami w dawnym stylu wprowadziła do wystroju tej kuchni klimat retro. Plusem tego modelu jest możliwość zainstalowania na dowolnej wysokości. Do kompletu będzie pasował zarówno rustykalny ceramiczny, jak i nowoczesny stalowy zlew. 

Biała kuchnia z dodatkami ze stali

 

Do tej aranżacji pasują:

1. BATERIA UMYWALKOWA ROMA
2. ZLEWOZMYWAK TWIST

 

ZESTAW 3.

Granitowy czarny zlew i bateria pod kolor tworzą efektowny komplet. Dyskretny na tle grafitowej glazury, a w zestawieniu z ciepłym drewnem - mniej surowy. Czarne elementy ładnie wyglądają, ale są wymagające. Warto je do sucha wycierać po skończonej pracy, by nie powstały zacieki z wody. 

Minianeks kuchenny z czerwoną lodówką

 

Do tej aranżacji pasują:

1. BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA PEPE
2. ZLEWOZMYWAK NIAGARA 10

 

ZESTAW 4.

Taka stylizowana bateria jest wręcz stworzona do rustykalnej kuchni. Ale może też uszlachetnić minimalistyczny aneks kuchenny. W tej aranżacji tworzy idealny zwiazek z ceramicznym zlewem, który pozostaje dyskretnie na drugim planie, wtapiając się w biały blat.  

Boazeria w kuchni

 

Do tej aranżacji pasują:

1. BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA AMOR
2. ZLEWOZMYWAK SUBLINE 500-U

 

ZESTAW 5.

Wysoka obrotowa wylewka to niezbędnik w kuchennym laboratorium. Jej funkcjonalność docenią amatorzy częstego gotowania. W zależności od stylu wnetrza można do niej odpowiednio dopasować zlew ze stali, konglomeratu czy nawet betonu.  

Cegła w kuchni

 

Do tej aranżacji pasują:

1. BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA MASTER-S SEMI-PROFI
2. ZLEWOZMYWAK IDESSA 8 S

 

ZESTAW 6.

Elegancja i szlachetny wygląd to cechy pozłacanej baterii. Jeszcze większe wrażenie robi w towarzystwie marmurowego blatu. By nie odciągać od nich uwagi, do kuchennego zestawu dobrano prosty stalowy zlew, dyskretnie wpuszczany w blat. 

Kuchnia z blatem z kamienia

 

Do tej aranżacji pasują:

1. BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA NEUTRO
2. ZLEWOZMYWAK ECO / SKE_010T

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...