zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Kuchnia dla rodziców – ciąg dalszy

Kuchnia dla rodziców – ciąg dalszy
Zapraszam na moje sprawozdanie z postępu prac w kuchni rodziców. Tak jak pisałam poprzednio, wiadomo, że kuchnia będzie szara.
0
Kuchnia dla rodziców – ciąg dalszy

Z pomocą przyszła nam Ikea i szara seria Bodbyn.
To znaczy ta pomoc była połowiczna. Kuchnia kupiona w sierpniu, a kilku frontów dalej nie ma. Pracownicy nie potrafią wyjaśnić kiedy będą więc uważajcie. Zanosi się na przyszły rok!

Z ułożenia mebli jakoś wybrnęłam (szkic). Nie jest to ideał, ale mamuśka na razie zadowolona. Prawie wszystkie warunki spełniłam.
 

Przyszedł czas na decyzje związane z prądem i oświetleniem.
W planie są tak teraz modne żarówy na sznurku. Ja chętnie skorzystałabym z tych, które są powyżej na zdjęciu z firmy Nook, ale pewnie skończy się na zwykłym sznurze i zwyczajnej metalowej obsadce.
Może uda mi się namówić rodziców na dwie lampki Nowodvorskiego, ale jak nie, to może coś znajdzie się na złomie i wyczyści.

Nad wyspą powstanie stalowa konstrukcja do zawieszania patelni (nie ma to jak wujek-ślusarz)
To chyba najlepszy sposób ich przechowywania. Nic się nie zadrapuje, nie niszczy się żaden teflon czy powłoka ceramiczna …
Poniżej konstrukcja, która powstała u mojej klientki http://projekt-i.blogspot.com/2014/03/dom-biay-dom-czarny.html Przeznaczenia inne (świeczki i kwiaty), ale charakter podobny.
U nas rama zawiśnie na łańcuchach i będzie z innych profili.

Na ścianach planowane są otwarte półki.
Mamuśka odważyła się na to rozwiązanie widząc je u mnie.
Naczynia, których używamy często wygodniej jest trzymać na wierzchu. Nie mają prawa się zakurzyć bo codziennie lądują w zmywarce:) Brakuje nam tylko decyzji w sprawie blatów.

Pozdrawiam i do następnego sprawozdania.
Zapraszam też na mój blog http://projekt-i.blogspot.com/

Jest architektem wnętrz. Prowadzi z partnerem pracownię projektową projekt i..., z siostrą małą wytwórnię rzeczy taftyli, a wszyscy razem prowadzą sklep freeDOM. Na blogu trochę jej projektów, kapka inspiracji i odrobina życia osobistego.
Wczytywanie rekomendacji...