zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Kwiaty po skandynawsku

Kwiaty po skandynawsku
Nadeszła pora na kolejną dawkę skandynawskich inspiracji - tematem przewodnim dzisiejszego wpisu są świeże
0
Kwiaty po skandynawsku

Mamy lato, wszystko kwitnie, gdzie się nie obrócimy - wszędzie jakieś kwiecie. W kochającej naturę Skandynawii kwiaty obecne są we wszystkich wnętrzach - nie tylko w salonach czy jadalniach, ale w przedsionkach, kuchniach, sypialniach, na biurkach i w łazienkach. W prostych wazonach ze szkła lub porcelany, zdobią i rozsiewają zapach. Skandynawowie oprócz kwiatów z kwiaciarni czy targów kochają też kwiaty polne, liście i trawy, którymi pięknie przyozdabiają wszystkie zakątki swoich domów. Całe lato daje nam wiele okazji do ich zbierania,czasami wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć :)

fot. stylizimoblog.com

fot. stylizimoblog.com

fot. My-full-house.com

fot. cultfurniture.com

fot. stijlvolstyling.com

fot. nordicleaves.com

Zobaczcie więcej moich wpisów  >>> tutaj - zapraszam!

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...