Lampy nad kuchenny stół

Lampy nad kuchenny stół
Powinny mieć coś więcej niż tylko walory techniczne. Mocny kolor, ciekawą formę, wyrazisty styl. Prezentujemy dwadzieścia cztery lampy z charakterem.
0
Lampy nad kuchenny stół

WARIANT 1.

Geometryczna prostota form i neutralna biel. To przepis na skandynawskie oświetlenie stołu. I gwarancja ponadczasowego wystroju.

Kuchnia z okrągłym stołem

 

Do tej aranżacji pasują:

  

 

WARIANT 2.

Industrialne modele w wyrazistej czerni to propozycja nie tylko do loftu. Jak widać w tej aranżacji, świetnie odnalazły się w toskańskiej stylizacji. Kilka takich lamp o niewielkiej średnicy efektownie zaprezentuje się nad blatem.

Kuchnia w toskańskim stylu

 

Do tej aranżacji pasują:

 

   

  

 

WARIANT 3.

Formowane ze szkła klosze goszczą we wnętrzach od lat. Ale poza tradycyjnymi formami, popularnością cieszą się też bardziej wymyślne kształty, jak choćby butelki. Błękitne nadadzą wystrojowi ciekawe zabarwienie.

Kuchnia pod schodami

 

Do tej aranżacji pasują:

 

  

 

WARIANT 4.

Kryształki rodem z pałacu, ale ujęte w nowoczesne formy. Z taką lampą wnętrze nabierze blasku glamour. Elegancko zabłyśnie ona zarówno nad stylowym, jak i nowoczesnym stołem. 

Lustro w kuchni

 

Do tej aranżacji pasują:

 

    

 

WARIANT 5.

Ażury, zaśniedziały metal, dekoracyjna forma. To kwintesencja marokańskiego stylu w oświetleniu. W eklektycznym otoczeniu, jakie stworzono w tej skandynawskiej kuchni z chińskimi krzesłami i industrialną ścianą z cegły, mocno przykuwają uwagę. 

Eklektyczna kuchnia pod skosami

 

Do tej aranżacji pasują:

 

  

 

 WARIANT 6.

Blask lamp z mosiądzu dodał tej kuchni szyku. Zwłaszcza że zestawiono je ze śnieżną bielą ścian. Kuliste klosze urozmaiciły wystrój ze strukturą jodełki nad kuchennym blatem i fikuśnymi oparciami krzeseł. 

 Klasyczna kuchnia z nowoczesną jadalnią

 

Do tej aranżacji pasują:

 

   

 

WARIANT 7.

Stonowany wystrój potrzebuje mocnego bodźca. W tej kuchni postawiono na intensywny żółty kolor. Pojawia się on w kilku elementach wyposażenia, choć sama lampa i tak by wystarczyła. 

Jadalnia ze szkolną tablicą

 

Do tej aranżacji pasują:

 

   

 

WARIANT 8.

Designerskie lampy-żarówki to uniwersalne rozwiązanie, które pasuje do wnętrz w wielu stylach. Jedne są dyskretne, inne rzucają się w oczy dzięki kolorowemu oplotowi kabla. Kształty też mają zróżnicowane, więc można z nich stworzyć atrakcyjną kompozycję nad stołem. 

Bielona cegła w kuchni

 

Do tej aranżacji pasują:

 

    

 

Zobaczcie również : 

- LAMPY Z NATURALNYCH MATERIAŁÓW

- LAMPY JAK Z FABRYKI

- LAMPY DO SYPIALNI 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...