zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Łazienka w plusiki

Łazienka w plusiki
Mamy (my czyli Pracownia Borysewicz i Munzar) teraz w robocie bardzo przyjemną, pogodną i nienadętą łazienkę. Zanim powstaną wylizane zdjęcia skończonej, dopiętej na ostatni guzik realizacji, chciałam podzielić się roboczymi materiałami.
0
Łazienka w plusiki

Tak wygląda rzut:

Dla wielu rzuty to nuda, ten udowadnia, że nie trzeba mieć gigantycznej łazienki, żeby zrealizować swoje zamiary projektowe.

A tak wygląda moodboard, który niespodziewanie dla nas praktycznie zmienił się w listę zakupów (dzięki entuzjazmowi i zaufaniu, jakim obdarzyli nas właściciele mieszkania).

Na pierwszym zdjęciu gotowa wnęka prysznicowa, z już zafugowanym wzorem z płytek 5×5 cm w dwóch kolorach. Myślałam, że ekipa nas zamorduje, ale wykazała skłonności medytacyjne.

A tu bateria umywalkowa, jeszcze na wolnym wybiegu, ale w chwili kiedy piszę te słowa, pewnie się już montuje. Została nam jeszcze do zamontowania zabudowa stolarska ze sklejki, akcesoria i można szykować się do sesji zdjęciowej.

Po więcej zapraszam na mój blog Fuel Design.

Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...