Loft czyli mieszkanie z charakterem

Loft czyli mieszkanie z charakterem
Lofty od lat przyciągają uwagę swoją niezależnością oraz efektywnością przestrzeni zaaranżowanej w przemysłowej estetyce.
0
Loft czyli mieszkanie z charakterem

Mieszkania w typie loft są zawsze klimatyczne i są czymś więcej niż tylko miejscem do mieszkania lecz dają wiele niekończących się inspiracji i możliwości.

A co najczęściej przyciąga mnie w loftach? Niepowtarzalność i indywidualizm, jak również duża otwarta przestrzeń. Szukając inspiracji znalazłam loft meksykańskiego architekta Viviano Villarreal Buerón w Hong Kongu.


To idealny przykład loftu przekształconego z przestrzeni przemysłowej w mieszkanie.
Beton odgrywa tutaj główną rolę tworząc z szarością zgrany duet.
Tak też jest i w tym przypadku, beton  pomimo swojej surowości stwarza niepowtarzalny klimat w tych wnętrzach i tworzy idealne połączenie faktur i funkcjonalności.


Duże okna oraz wysokie sufity wprowadzają dużą ilość światła a przestrzeń mieszkania jest jasna i komfortowa. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest jego usytuowanie na poddaszu z którego można podziwiać panoramę miasta.

Jeżeli cenisz sobie dużą przestrzeń, surowe wnętrza i estetykę, mieszkanie w stylu loft jest właśnie dla ciebie.

Źródło zdjęć: revistaad.es

Możecie zobaczyć inne moje wpisy tutaj >>>>

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...