zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Marmur w tkaninę przyodziany

Marmur w tkaninę przyodziany
Marmur – zimny, śliski i w zasadzie kojarzony z nagrobkami. Jednak znajduje wielu zwolenników i coraz częściej wkracza do naszych wnętrz.
0
Marmur w tkaninę przyodziany

Można spotkać marmurowe blaty, deski kuchenne czy dekoracje. Dla tych, którzy nie lubią tej pięknej skały polecam wprowadzić go do wnętrz wykorzystując wzór i fakturę na tkaninie, czy ceramice. Marmur w tkaninę przyodziany świetnie się prezentuje. Myślę, że jest ona ogólnie dostępna, ja z kupnem nie miałam kłopotu.
A ponieważ lubię łączyć np. metal z drewnem, to dlaczego nie - marmur – pomyślałam. Mam zatem kilka marmurowych dodatków.

Pozdrawiam serdecznie!

Zapraszam także na mój blog DOMEK PRZY LESIE.
Marta Balińska - Rzymowska


 

 

 

Kreatywnie zakręcona, miłośniczka natury i przyrodnik z wykształcenia. Autorka bloga domekprzylesie.blogspot.com, w którym prezentuje swoje pomysły na wnętrze i pasje do rzeczy nietuzinkowych. Tworzy z czego tylko się da i co się da, dlatego mówi: mój dom naprawdę jest mój.
Wczytywanie rekomendacji...