Mieszkanie Agaty

Mieszkanie Agaty
Juno (Agata) szyje, dzierga, maluje, haftuje. Zapraszam do jej eklektycznego mieszkania z egzotycznymi motywami.
0
Mieszkanie Agaty

Zimą w tym tajemniczym ogrodzie stoi choinka. Chyba nie muszę mówić, że lubię tu spędzać święta. Zwłaszcza, że mogę spotkać tu Meridę Waleczną :D

Bogdan ma hopla na punkcie obrazów (Agata mówi, że to mało powiedziane) i nałogowo zbiera wszelkiego rodzaju mniejsze i większe dzieła sztuki, przez co mieszkanie wygląda jak niezła galeria. Ten poniżej należy do moich ulubionych, moja siostra mówi na niego "paskudztwo" i może coś w tym jest, ale mnie on i tak zawsze intryguje i pobudza wyobraźnie, gdy jestem u nich w odwiedzinach :) Owoce z papieru, to pozostałość po imprezie urodzinowej mojej siostrzenicy.

Agata i Bogdan, dość często podróżują do Meksyku, byli też dość długo w Australii, stąd w mieszkaniu nie brakuje ozdób i dekoracji z tych rejonów. "La Catrina" (Królowa śmierci) jest moim faworytem :D

Obie łazienki oraz kuchnia zostały dość niedawno odświeżone i tutaj też nie zabrakło ducha Meksyku. Wzorzyste kafle zdobią niemal wszystkie ściany i sprawiają, że nie chce się z tych pomieszczeń wychodzić ;)

Druga strona salonu prezentuje się tak, kiedyś stała tu pięknie obita, eklektyczna sofka, teraz szukają jakiejś wielkiej narożnej sofy do relaksu. Ponieważ ja zastałam pustą ścianę, urządziłam ją najlepiej jak potrafiłam z tego, co udało mi się znaleźć w domu. Tak coś podsłuchałam w międzyczasie, że się im spodobało ;)

Więcej zdjęć tego eklektycznego mieszkania na moim blogu ENJOY YOUR HOME. Zapraszam!

 

 

Entuzjastka szeroko rozumianej działalności artystycznej człowieka. Autorka bloga enjoyourhome.blogspot.com, gdzie gromadzi niezliczone inspiracje, stylizacje i oryginalne pomysły na urządzanie wnętrz oraz zachęca do odnajdywania radości z pielęgnowania i ozdabiania swoich czterech kątów i nie tylko.
Wczytywanie rekomendacji...