zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie inspirowane bielą

Mieszkanie inspirowane bielą
Biel we wnętrzach doskonale powiększa przestrzeń i wprowadza przede wszystkim większą harmonię, ale i duży indywidualizm.
0
Mieszkanie inspirowane bielą

Biel jest odcieniem wymagającym, ale jednocześnie daje spore możliwości we wnętrzach. Bez wątpienia to odcień, który dodaje elegancji i komfortu. Biel jest doskonałą bazą i tłem, który pozwala meblom wysunąć się na pierwszy plan.
Należy pamiętać o tym, aby wnętrze z dużą ilością bieli nie było nijakie, dlatego warto dobrać takie elementy wystroju i odcienie, które mają wiele faktur.

 


Szukając inspiracji moją uwagę przyciągnęło mieszkanie w którym dominuje biel w połączeniu z szarością i jasnym drewnem. W mieszkaniu panuje duża prostota i funkcjonalność. Surowość chłodnej bieli ścian łagodzi drewniana podłoga, która znakomicie wprowadza przytulny klimat.


Wzorzyste płytki w kuchni doskonale wprowadzają duży kontrast w bielą ścian a jednocześnie dopełnianą wnętrze nadając mocnego charakteru.
Na co zwrócić uwagę?
Z pewnością na dużą estetykę i doskonały dobór dodatków do aranżacji a mieszkanie przygotowane w odcieniach bieli będzie odpowiednie dla osób,które szukają przede wszystkim funkcjonalności i harmonii we wnętrzu.Źródło zdjęć: stadshem.se
 

Możecie zobaczyć inne moje wpisy tutaj >>>>

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...