zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie na poddaszu

Mieszkanie na poddaszu
Większość poddaszy ma ograniczoną powierzchnię, dlatego tak ważne jest, aby zachować umiar w doborze kolorów oraz mebli i wprowadzić więcej prostoty i harmonii.
0
Mieszkanie na poddaszu

Na poddaszu warto wyeksponować oryginalne konstrukcyjne drewniane elementy dachu, które podkreślą wyrazistość i indywidualny charakter mieszkania.

To perfekcyjnie przygotowane mieszkanie na poddaszu w Szwecji. Moją uwagę przede wszystkim przyciągnęła duża przestrzeń, skosy konstrukcji oraz okna łukowe i okrągłe. Wszystkie te elementy są z pewnością atutem tego mieszkania, ponieważ dodają wnętrzu niepowtarzalny wizualny efekt.

Ściany w kolorystyce bieli oraz meble dodają wnętrzu większej przestrzeni oraz podkreślają porządek, harmonię i estetykę. Oryginalne zachowane belki, które wraz z ciemną drewnianą podłogą i bielą ścian wprowadzają silny kontrast.

Mieszkania na poddaszu są z pewnością skierowane są dla osób, które szukają unikalnych rozwiązań.

Źródło zdjęć : wrede.se

Więcej inspiracji znajdziecie na moim blogu Project Home Staging. Zapraszam.

 

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...