zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie z akcentem klasyki i sztuką w tle

Mieszkanie z akcentem klasyki i sztuką w tle
Nowoczesne wnętrza z dodatkiem stylu klasycznego są modne i ponadczasowe. To wnętrza, w których dominuje symetria i równowaga.
0
Mieszkanie z akcentem klasyki i sztuką w tle

Ten elegancki dom na sprzedaż to połączenie klasyki z nowoczesnością w najlepszym wydaniu. Warto zwrócić uwagę na wyróżniające się dekoracyjne elementy, takie jak gzymsy, sztukaterie, kominki, a prostota mebli i dodatków zachwyca estetyką i dobrym gustem. Subtelna paleta tonów i odcieni bieli na ścianach dodaje elegancji. Aranżację wnętrz podkreśla jedna z zasad stylu klasycznego, że nie ilość jest ważna, a jakość. Elementami, które idealnie podkreślają dużą przestrzeń ścian, są współczesne obrazy, które stały się dopełnieniem całości domu.

Źródło zdjęć: esny.se

Więcej inspiracji znajdziecie na moim blogu Project Home Staging. Zapraszam.

 

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...