zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Nasz niewielki przedsionek

Nasz niewielki przedsionek
Już od jakiegoś czasu chciałam Wam pokazać nasz mini przedsionek. Zmotywowała mnie do tego zawieszona tu ostatnio lampka, która przyszła z duńskiego sklepu Sebra i która mimo tego, że pomyślana jest głównie do wnętrz dla dzieci, świetnie tu naszym zdaniem pasuje.
0
Nasz niewielki przedsionek

Drewniane skrzynki przywiozłam jeszcze z Danii. Pochodzą ze starego sadu i „w swoim życiu” przeniosły bardzo dużo jabłek, a starszy Pan, od którego je kupiłam mówił, że zostały zrobione na zamówienie do jego sadu na początku lat ’60 ubiegłego stulecia.


Teraz skrzynki są na emeryturze, a ja zrobiłam z nich niewielki regał na buty.
Dzięki temu, że nie są za głębokie, w łączniku między częścią dzienną a sypialną naszego mieszkania wciąż jest dość miejsca na przejście, a mimo wszystko „coś się dzieje”. Na skrzynkach postawiłam oprawiony plakat z wystawy ekslibrisu mojego Taty, który odbył się w Danii latem 2011 roku. Przedstawia exlibris, który Tata wykonał dla Mamy i jest dla mnie czymś bardzo szczególnym.

Bardzo lubię kontrast między białymi ścianami i meblami, a drewnem. Jest tym fajniejszy, jeśli drewniane przedmioty mają jakąś historię.

Zobaczcie więcej moich wpisów  >>> tutaj - zapraszam!

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...