zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Niebieski eklektyzm

Niebieski eklektyzm
Urok koloru niebieskiego szczególnie doceniamy wiosną i latem. Kiedyś najczęściej stosowana barwa dla domków nadmorskich, dziś z powodzeniem znajduje swoje miejsce we wnętrzach miejskich.
0
Niebieski eklektyzm

W tym oto stylowym mieszkaniu rolę dominującą odgrywa kolor niebieski, który nadaje niepowtarzalny i mocny charakter wnętrzom.
Odpowiednio dobrane odcienie koloru niebieskiego sprawiają, że przestrzeń mieszkania jest wytworna i zachwyca a jednocześnie wnętrza są jasne i pełne ciepła.
Drewniane podłogi doskonale tutaj współgrają z kolorem niebieskim nadając wnętrzom estetyczną spójność.


Dużym atutem tego mieszkanie jest z pewnością doskonale dobrana aranżacja.
Mała ilość mebli o prostych formach i gładkich powierzchniach doskonale prezentuje się na tle niebieskiego koloru a wnętrza jednocześnie zyskują większą głębię oraz harmonię i spokój.

Możecie zobaczyć inne moje wpisy tutaj >>>>

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...