Niech się świeci!

Niech się świeci!
Sznury światełek, lampiony, podświetlane dekoracje... Podpowiadamy kilka sposobów, jak nadać mieszkaniu blask w środku i na zewnątrz. Czas na domową iluminację!
0
Niech się świeci!

Choinka to nie jedyna domena dla łańcuchów świetlnych. W tym przedpokoju okręcono je pomysłowo wokół opartej o ścianę gałęzi. Oryginalnej instalacji wtóruje podświetlana wisząca gwiazda. 

Świąteczne oświetlenie w przedpokoju

1. GWIAZDA ŚWIETLNA
2. METALOWE NAKŁADKI NA BATERIE LED

 

Prosty, ale efektowny zabieg. Nadproże drzwi wejściowych ozdobiono światełkami, których żarówki wyglądają jak perełki. Aranżację uzupełniono gałązkami jemioły.

Świąteczny przedpokój

1. LAMPKI ŚWIĄTECZNE LED MINI PERŁY
2. LAMPKI ŚWIĄTECZNE DAKKE / LED

 

Nonszalancko rozrzucone na stoliku świetlne kule wprowadziły do tego salonu bajeczny klimat. Efekt potęguje zdobiący je brokat. Właściwie mogą dekorować wnętrze przez cały rok, a nie tylko od święta.

Nowoczesne drzewko

1. BROKATOWE KULE NA BATERIE LED
2. DEKORACJA HILDUR / LED

 

Barierka przystrojona światełkami wygląda naprawdę odświętnie. W tej aranżacji użyto łańcucha imitującego kształt sopli. Warto wybrać taki z lampkami LED, bo są energooszczędne, więc można je zostawić zapalone nawet na całą noc.

Nowoczesne dekoracje świąteczne

1. GIRLANDA ŚWIERKOWA Z LAMPKAMI
2. SOPLE ZEWNĘTRZNE LED

 

O świąteczny nastrój zadbano również przed domem. Poza światełkami na choince, są tu też latarenki z zapalonymi świecami, które ustawione na ławce i śniegu tworzą ciepły klimat. Uwagę przykuwa rattanowa podświetlana kula.

Święta Bożego Narodzenia w ogrodzie

1. LATARENKA LED
2. KULA AGRO / LED

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...