Nowoczesna łazienka

Nowoczesna łazienka
Kabina z dyskretnym brodzikiem albo bez, szklana ścianka prysznicowa, wielofunkcyjna bateria... Korzystanie z nowocześnie urządzonej łazience to czysta przyjemność. Prezentujemy inspirujące aranżacje z prysznicem w roli głównej.
0
Nowoczesna łazienka

WARIANT 1.

Prysznic z deszczownicą to sposób na poranne orzeźwienie. W tej aranżacji głowica jest osobnym elementem, co pozwoliło zamontować ją na dowolnej wysokości. Brak brodzika i zastąpienie go odpływem w podłodze sprzyja optycznemu powiększeniu przestrzeni. 

Żywica w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. KABINA PRYSZNICOWA FRESH LINE
2. KOMPLETNY SYSTEM PRYSZNICOWY

 

WARIANT 2.

Ultranowoczesny panel z przyciskami do sterowania rodzaju natrysku nadaje tej łazience minimalistyczny klimat. Wrażenie to pogłębia ścianka prysznicowa, dyskretnie wydzielająca strefę prysznica. Takie kolumny dostępne są z różnych materiałów, np. drewna czy szkła, i w różnych kolorach, które mogą urozmaicić wystrój.  

Nowoczesna kabina prysznicowa

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PANEL PRYSZNICOWY ICONE
2. PANEL PRYSZNICOWY HOLOMA

 

WARIANT 3.

Tafla hartowanego szkła, mocowana za pomocą drążka dystansowego tworzy nowoczesną otwartą kabinę prysznicową. Jej uzupełnieniem jest kolumna natryskowa z łukowato wygiętą deszczownicą. Wystrój wnętrza jest stonowany, monochromatyczny, ale dzięki temu ponadczasowy.  

Biała łazienka

 

Do tej aranżacji pasują:

 

1. KABINA PRYSZNICOWA WALK IN
2. KOLUMNA NATRYSKOWA RYA

 

WARIANT 4.

Brodzik plus kabina to standardowy zestaw. W tej aranżacji uwagę zwracają przesuwane drzwi prowadzące pod prysznic, które zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Ruchoma głowica natrysku pozwala dowolnie regulować kąt strumienia wody. 

Kabina prysznicowa z przesuwanymi drzwiami

 

Do tej aranżacji pasują:

1. BRODZIK
2. KOLUMNA NATRYSKOWA MARIN 2

 

WARIANT 5.

Dwie kolumny natryskowe z deszczownicą to ekstrawaganckie rozwiązanie. Ale warte skopiowania, jeśli tylko dysponujemy większą przestrzenią w łazience. Uchylne szklane drzwi zainstalowane od ściany do ściany dzielą pomieszczenie, ale jednocześnie nie zacieśniają przestrzeni. 

Łazienka z marmurowymi elementami

 

Do tej aranżacji pasują:

1. DRZWI PRYSZNICOWE OPTIMA
2. KOLUMNA NATRYSKOWA MONTREAL

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...