zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Nowojorskie mieszkanie architektki

Nowojorskie mieszkanie architektki
Lubię podglądać wnętrza mieszkań w całości, jednocześnie czytając o tym kto w nich mieszka i w jaki sposób żyje.
0
Nowojorskie mieszkanie architektki

Szczególnie ciekawe okazują się zawsze mieszkania artystów i architektów. Są zazwyczaj urządzone bardzo świadomie i odzwierciedlają charaktery mieszkańców.

Jednym z mieszkań, na które natrafiłam i które wyjątkowo mi się spodobało, jest mieszkanie nowojorskiej architekt Yen Ha. Mieszkanie jest bardzo na luzie, kolorowe, radosne, nowoczesne. Mieszkańcy nie starają się na siłę nic udowadniać. Widać, że tu się naprawdę żyje, bawi, spędza czas. To mieszkanie, do którego mogłabym się od razu wprowadzić i poczuć się jak u siebie. Zgadzacie się?

Po więcej zdjęć tego mieszkania zapraszam na mój blog ARCHITEKT NA SZPILKACH.

Architekt, blogerka. Na co dzień prowadzi pracownię projektowania wnętrz Kaan Studio, a na blogu Architekt Na Szpilkach pokazuję architekturę polskich miast, pisze o wnętrzach filmowych i historii designu. Lubi wzory i kolory i udowadnia, że odważne wnętrza mogą być ponadczasowe.
Wczytywanie rekomendacji...