Obraz nad sofą, czy sofa pod obrazem?

Obraz nad sofą, czy sofa pod obrazem?
No właśnie. Wszystko zależy od ustawienia priorytetów – czy obraz w domu ma być tylko zwykłym dodatkiem, wypełniaczem pustej przestrzeni?
0
Obraz nad sofą, czy sofa pod obrazem?

źródło: instagram.com/p/BBLX_p9qtQm

A może jednak będzie najważniejszym obiektem w salonie, który skutecznie podporządkuje sobie wnętrze? Wybór należy do Was. Jednak z pewnością macie salon, a w salonie sofę, kanapę, narożnik itd. A co jest nad? Oby nie pusta ściana. To byłby smutny widok wiejący chłodem. To obszar pokoju, który trzeba odpowiednio zagospodarować. Często spotykam smętnie wiszące małe oprawione fotografie – widok może słodki, ale bardzo nieproporcjonalny w stosunku do otoczenia. Nad sofą najlepiej zawiesić cały zestaw prac, a jeśli nie macie chęci, czy pomysłu na budowanie kolekcji, to najbezpieczniej zainwestować w jeden konkretny obraz, który nie tylko będzie dobrze wyglądać nad sofą, ale być może stanie się przyczynkiem do przeorganizowania całego salonu.

źródło: Style Estate

źródło: stylizimoblog.com

źródło: stylecaster.com

źródło: your-home-design-collections.blogspot.com

źródło: Bright Bazaar

źródło: Design Sponge

Przeczytaj również:

Sztuka w toalecie

Róż we wnętrzach

 

Prowadzi internetową galerię sztuki współczesnej artpower.pl, gdzie udowadnia, że znajdzie się dzieło na każdy portfel. Autorka bloga sztukaniegryzie.pl, czyli „po co komu sztuka w domu”
Wczytywanie rekomendacji...