Papierowy abażur

Papierowy abażur
Papierowe abażury stają się coraz bardziej popularne również w Polsce. Są lekkie, efektowne i stanowią ciekawą alternatywę dla lamp ze szkła, metalu czy tworzyw sztucznych.
0
Papierowy abażur

Niedawno w naszym salonie zawitała nowa lampa. Malutka, niezmiernie urocza, pięknie poskładana ćma - moth, dzieła mojego ulubionego holenderskiego duetu Snowpuppe. O papierowych abażurach Nellianny i Kennetha pisałam na
blogu już nie raz, ich lampy wisiały w naszym poprzednim domu, a w obecnym mieszkaniu biało-szara ćma jest już trzecią lampą z Holandii.

Nowy nabytek zamontowaliśmy za pomocą zestawu Klimoppe - całość jest lekka, prosta i mimo, że nie pochodzi Skandynawii, bardzo skandynawska!

Jeśli rozważacie zmianę lampy - bardzo zachęcam Was do rozważenia alternatywy papierowego lampionu. Przepięknie “łamie” światło po zmroku, a za dnia stanowi nietuzinkową ozdobę każdego wnętrza. O ekologii nie wspomnę.

Jeżeli zaś spodobała Wam się dokładnie taka, szara cieniowana ćma - zapraszam na mój Instagram - właśnie trwa letnia zabawa, w której można wygrać identyczny zestaw,łącznie z zestawem do montowania na ścianie :)

Zobaczcie więcej moich wpisów  >>> tutaj - zapraszam!

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...