zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Pięć wnętrzarskich powodów, żeby mieć dzieci

Pięć wnętrzarskich powodów, żeby mieć dzieci
Znajdzie się mnóstwo znawców tematu, którzy z satysfakcją wymienią jednym tchem rzeczy, których nie możesz robić, jeśli masz dziecko, a już szczególnie trzecie. A ciocia FUEL z radością wskaże Ci wiele wnętrzarskich powodów, aby mieć dzieci; dużo ślicznych, rumianych bobasków, lub krnąbrnych bladolicych, jak kto woli.
0
Pięć wnętrzarskich powodów, żeby mieć dzieci

www.joannagoddard.blogspot.com foto: Stephanie Deleau

1.

Po pierwsze, możesz zainstalować w domu trapez, o którym zawsze marzyłaś. Mały, plastikowy, bezpieczny bujaczek to nie jest rozwiązanie godne czytelniczki FUEL. Zostań the coolest mum ever, jak właścicielka mieszkania powyżej.

lub huśtawkę: (też pięknie)

www.lalalovelythings.com/2013/02/my-living-room-land-of-nod

2.

Ogólnie posiadanie dzieci usprawiedliwia różne dziwne aktywności fizyczne. Skorzystaj z tego póki: nogi młode; pupa wąska; ręce silne:

www. lamaisondannag.blogspot.ca/2012/10/le-parquet-jaune.html www.remodelista.com/posts/childrens-rooms-indoor-climbing-and-sliding-spaces www.remodelista.com

3.

Od teraz wolno Ci także:

wydawać nieprzyzwoite pieniądze na miniatury ikon designu (w końcu to nie dla Ciebie, a dla dziecka)

www.busybeingfabulous.typepad.com

4.

… oraz dekorować mieszkanie kolekcjami różnych dziwnych przedmiotów, od patyków i piór, przez roboty i tęczowe kucyki, aż po dinozaury i strupy. Pamiętaj tylko, aby zaszczepić w dziecku odpowiednią pasję.

roboty: emmas.blogg.se/2012/february/tanja-janicke-lives-here.html dinozaury: Pinterest (strona nieaktywna)

5.

na deser jeszcze coś, spoza tematu wnętrz, co pomoże Ci zrywać się w nocy z radością: piżama w gwiazdozbiory fluo. Zawsze trafisz do kołyski. Po wielokroć.

www.jcrew.com/pl/boys_feature/newarrivals/sleepwear/PRDOVR~75678/75678.jsp

Zapraszam także na mój blog FUEL DESIGN

 

Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...