zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Po prostu biel

Po prostu biel
We współczesnym zabieganym świecie nikogo już nie dziwi, że wiele osób szuka wyciszenia we wnętrzu w którym dominują jasne neutralne kolory. Szukając inspiracji moją uwagę przyciągnęło mieszkanie w którym dominuje biel a przestrzeń jest jasna i współczesna.
0
Po prostu biel

Prostota i indywidualizm może być kluczem do równowagi i wyciszenia, dlatego w tym mieszkaniu nie znajdziemy zbyt wiele przedmiotów.

Jest to mieszkanie bardzo nowoczesne a mocnym elementem aranżacji, który zachwyca swoją praktyczną formą oraz nowoczesną stylistyką,
Tym elementem jest projekt drewnianych półek.Takie rozwiązanie to doskonałe wykorzystanie powierzchni mieszkania, ponieważ   wyróżnia się dużą funkcjonalnością.
To nie tylko miejsce do przechowywania książek, zdjęć, ale jest również miejscem do pracy w którym zaaranżowano małe domowe biuro.Kolorystyka półek w jasnym odcieniu drewna w połączeniu z bielą ścian i jasnych dodatków tworzy we wnętrzu ponadczasowe zestawienie nie tylko kolorystyczne ale również poprzez kształt oraz strukturę.

Surowość bieli łagodzi drewniana podłoga, która znakomicie harmonizuje z jasnymi odcieniami jednocześnie  wprowadza ciepło i przytulny klimat.

 

Mieszkanie w kolorystyce bieli jak widać nie musi być nudne ale warto pamiętać aby dodać do wnętrza jednego odważnego elementu.

Źródło zdjęć: contemporist.com

Zapraszam na mój blog Project Home Staging
 

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...