zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Podłoga od kuchni

Podłoga od kuchni
Musi być gotowa na wszystko – niespodziewane plamy, wilgoć, natężony ruch. Kuchenna posadzka to wnętrzarskie wyzwanie. Ale jej wybór nie ogranicza się wyłącznie do tradycyjnego gresu…
0
Podłoga od kuchni

WARIANT 1.

Wbrew pozorom drewno nie jest zarezerwowane tylko dla pokoi. W kuchni też się sprawdzi, jeśli je odpowiednio zabezpieczymy. Polakierowane deski czy zaolejowany parkiet będą odporne na wilgoć i plamy.

Nowoczesna skandynawska kuchnia

 

Do tej aranżacji pasują:

1. DESKA PODŁOGOWA LITA SOSNA RUSTIC
2. DESKA PODŁOGOWA LITA DĄB 1 LAMEL

 

WARIANT 2.

Surowy industrialny beton to posadzka nie do zdarcia. Wytrzyma natężony ruch, bo przecież wywodzi się rodem z fabryk i magazynów. Pomalowany farbą dopasuje się do stylu wnętrza - w tej aranżacji czerń dodała mu elegancji. 

Industrialna kuchnia

 

Do tej aranżacji pasują:

1. FARBA DO POSADZEK
2. DEKOR CEMENTO

 

WARIANT 3.

Wzorzyste kafle to dekoracja sama w sobie. Ułożone z nich patchworki wyglądają jak barwne dywany. Takie kafle występują w wersji droższej z cementu i w postaci tradycyjnej terakoty. Jest więc w czym wybierać. 

Cementowe kafle na podłodze

 

Do tej aranżacji pasują:

1. TERAKOTA MOMENTS PATCHWORK
2. DEKOR OPTICA

 

WARIANT 4.

Panele imitujące drewno to opcja o tyle ciekawa, że gdy się znudzą lub zniszczą, można będzie je łatwo wymienić. Bo mają niewysoką cenę. Jeśli jednak wybierzemy te z górnej półki, w wyższej klasie ścieralności, posłużą nam przez długie lata. 

Kuchenny barek

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PANEL PODŁOGOWY WINYLOWY AGED WOOD
2. PANEL PODŁOGOWY WINYLOWY GREY WOOD

 

WARIANT 5.

Kamień w kuchni sprawdzi się na ścianie, blacie i oczywiście podłodze. Granit jest wytrzymały, łatwy w utrzymaniu, a taki w nakrapianej wersji ma dodatkowo walory estetyczne. I pasuje do wszystkiego - drewna, cegły czy kolorowej glazury.

Kuchnia z kominkiem

 

Do tej aranżacji pasują:

1. GRANIT STONE GREY G603
2. GRANIT STONE GREY STRUKTURA G603

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...