Pomysłowa łazienka w siedmiu wariantach

Pomysłowa łazienka w siedmiu wariantach
Dla tych, co lubią i kąpiel, i prysznic oraz dla miłośników kolorowego wyposażenia albo klasyki we wnętrzu. Prezentujemy optyczne triki, estetyczne dodatki i funkcjonalne rozwiązania do łazienki idealnej.
0
Pomysłowa łazienka w siedmiu wariantach

WARIANT 1.

Dwie umywalki to dwa razy więcej miejsca na poranną czy wieczorną toaletę dla pary lub rodziny z dziećmi. I wbrew pozorom wcale nie trzeba do tego rozwiązania bardzo dużej łazienki. W tej aranżacji wąski blat i zaokrąglone na krawędziach umywalki optycznie nie zabierają wiele przestrzeni. 

Dwie umywalki w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. UMYWALKA CASPIA
2. UMYWALKA COCKTAIL

 

WARIANT 2.

Obła ceramika sanitarna wizualnie nie przytłoczy niewielkiej łazienki. W tej dodatkowo zastosowano podwieszany sedes i bidet, które odsłaniają podłogę. Taki zabieg sprawił, że wnętrze wydaje się większe.

Drabina w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. MISKA WC EGO
2. BIDET EGO

 

WARIANT 3.

Dla lubiących długie kąpiele wanna, a dla amatorów szybkiego porannego tuszu - prysznic. Dzięki umieszczeniu wanny tuż obok kabiny zaoszczędzono sporo miejsca. Świetnym pomysłem było też wyłożenie całej strefy kąpielowo-prysznicowej taką samą elegancką mozaiką. 

Mozaika w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. KABINA PRYSZNICOWA KENT
2. WANNA AKRYLOWA SMART

 

WARIANT 4.

Aby podziwiać piękny widok za oknem, wannę umieszczono w podeście, który sięga wysokości parapetu. Schodki ułatwiają wchodzenie do wanny. A obudowa dookoła niej i parapet służą za praktyczną przestrzeń na kosmetyki i akcesoria kąpielowe. 

Łazienka z dużym oknem

 

Do tej aranżacji pasują:

1. WANNA AKRYLOWA SONATA
2. DESZCZOWNIA WG425

 

WARIANT 5.

Ta minitoaleta została bardzo sprytnie zagospodarowana. Narożna umywalka w stylu retro to świetne rozwiązanie na tak małym metrażu. Charakteru wystrojowi dodaje czarna deska sedesowa, która prezentuje się równie elegancko jak lustro w złotej ramie. 

Boazeria w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. UMYWALKA NAROŻNA ARMANDO
2. DESKA SEDESOWA BLANKA+
3. REKORD WC KOMPAKT

 

WARIANT 6.

Wanna na lwich łapach przypowodzi na myśl salony kąpielowe sprzed lat. Żeby móc w niej brać także prysznic, zawieszono na chromowanym drążku praktyczną zasłonkę zasłonkę. Jest więc dwa w jednym, a do tego bardzo kolorowo i przytulnie. 

Zasłona przy wannie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. DRĄŻEK PRYSZNICOWY KĄTOWY UNIWERSALNY
2. WANNA AKRYLOWA EMPIRE
3. ZASŁONKA PRYSZNICOWA DOTS

 

WARIANT 7.

Szklana umywalka to przede wszystkim rozwiązanie dla efektu. Barwione szkło będzie mocnym akcentem we wnętrzu, a dodatkowo ozdobione wzorem nada mu określony styl. Choć wymaga więcej pielęgnacji, jej wygląd jest wart takiego wysiłku. 

Szklana umywalka

 

Do tej aranżacji pasują:

1. UMYWALKA US-A8028
2. UMYWALKA US-8535

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...