Pomysły na kącik śniadaniowy

Pomysły na kącik śniadaniowy
Należę do tych szczęśliwców, którzy mają jadalnię. Chwile z rodziną spędzone podczas niedzielnych, niespiesznych śniadań przy stole są bezcenne. Wszyscy w piżamach i szlafrokach z miską płatków, goframi, kubkiem kakao czy kawą, wedle uznania.
0
Pomysły na kącik śniadaniowy

Wieczorne rozmowy przy przedłużających się kolacjach. Przecież tyle się wydarzyło, tyle jest do opowiedzenia. Cudowny czas. Uwielbiam patrzeć jak moje dzieci rysują przy stole. Pewnie za chwilę będą tu odrabiać lekcje. Właśnie dlatego, a nie z żadnego innego powodu uważam, że stół jest bardzo ważnym, jak nie najważniejszym meblem w moim domu. Warto zadbać aby takie miejsce znalazło się w każdym domu. Jeśli mieszkasz w ogromnej rezydencji to nie kłopot przeznaczyć jeden z pokoi na jadalnię. Jeśli jesteś jednak szczęśliwym posiadaczem „ciasne, ale własne” kompromisem może być śniadaniowy kącik. Dlatego dziś wybrałam 19 fantastycznie zaaranżowanych kącików śniadaniowych wydzielonych w kuchni. We wszystkich kolorach i stylach. Pięknie udekorowane. Równie stylowe co funkcjonalne. Z ławką w wykuszu, która może stanowić dodatkowy schowek na rzeczy, z finezyjnym żyrandolem, lub bardziej subtelne, monochromatyczne.

źródło: thekitchn

źródło: bgh

żródło: bgh

źródło: bgh

Więcej zdjęc na moim blogu Interiors Design. Zapraszam!

 

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...