Przechowalnia magazynów

Przechowalnia magazynów
Zdarza Ci się gromadzić stare czasopisma i katalogi. Zalegające stosy czekają w kolejce, bo kiedyś je przeczytasz. Są piękne, ładnie pachną i mają bogate wnętrze. Żal je oddać na makulaturę, o wyrzucaniu do śmieci nie ma mowy. Ile magazynów przechowujesz? Trzymasz wszystkie czy tylko wybrane?
0
Przechowalnia magazynów

Pomimo dostępności wszelkich informacji w internecie uwielbiam kupować magazyny. Najczęściej są to oczywiście czasopisma wnętrzarskie, ładnie wydane i z ciekawą zawartością – Dobre Wnętrze, Dom&Wnętrze, czy Elle Decor Italia. To ostatnie ze względu na brak znajomości włoskiego tylko oglądam (choć zasób słów z kategorii dom mam już przyswojony). Są takie numery do których często wracam, są też takie które ledwie przejrzę. Sporadycznie kupuję czasopisma o modzie Elle lub Twój Styl, ale nie darzę ich sentymentem. Natomiast wnętrzarskie kolekcjonuję od kilku lat. Gdyby ktoś potrzebował jakiś archiwalny numer, to może się uda znaleźć.

Poniżej pomysły na przechowywanie magazynów, katalogów albo książek jak kto woli.

Po więcej zapraszam na mój blog Klikinterior

źródło zdjęć: Pinterest

Na co dzień projektuje wnętrza i prowadzi kawiarnię. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, zgłębia tajniki natury koni i szuka inspiracji. Na blogu zbiera wnętrza, które ją zachwycają i te które sama tworzy. Tu też dzieli się informacjami zdobytymi podczas targów designu i warsztatów projektowych. Pisze o tym co może się przydać w urządzaniu domu ­ o trendach, kolorach i pięknych rzeczach.
Wczytywanie rekomendacji...