Przysmaki z miejskiej łąki.

Przysmaki z miejskiej łąki.
Urocza knajpka Urban Meadow oferuje wiejską kuchnię w miejskim stylu. Wnętrze jest wizualnym odzwierciedleniem potraw. Proste lecz wysmakowane, bez blichtru a jednak kuszące. Miejska łąką pełna jest naturalnych lokalnych przysmaków.
0
Przysmaki z miejskiej łąki.

Urban Meadow została zaprojektowana przez grupę Blacksheep. Zlokalizowana w Londynie, w sąsiedztwie królewskich ogrodów, restauracja jest świetną kryjówką od miejskiego zgiełku. Można smakować wiejskie jadło i delektować się naturalnym klimatem w centrum wielkiego miasta.

 

W listopadzie wybieram się do Londynu i mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć do Urban Meadow. Odwiedzanie fajnych knajpek jest dla mnie podwójnie interesujące – jako architekta wnętrz i jako właścicielki kawiarni. A ostatnio mam jeszcze jeden ważny powód – odwiedzać miejsca, o których piszę kiedy tylko nadarzy się okazja.

W wakacje byłam w Restauracji Kook w Rzymie, o której pisałam na blogu. Wrażenia bezcenne...

 

Więcej na blogu KLIKINTERIOR

Na co dzień projektuje wnętrza i prowadzi kawiarnię. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, zgłębia tajniki natury koni i szuka inspiracji. Na blogu zbiera wnętrza, które ją zachwycają i te które sama tworzy. Tu też dzieli się informacjami zdobytymi podczas targów designu i warsztatów projektowych. Pisze o tym co może się przydać w urządzaniu domu ­ o trendach, kolorach i pięknych rzeczach.
Wczytywanie rekomendacji...