Przytulne mieszkanie w kamienicy

Przytulne mieszkanie w kamienicy
Kamienice od lat są w centrum uwagi a jednym z głównych czynników jest doskonała lokalizacja w centrum miasta. Mieszkania w kamienicy to z pewnością duże, praktyczne i przestronne wnętrza i zawsze zachwycają swoją niepowtarzalną historią.
0
Przytulne mieszkanie w kamienicy

Takie mieszkania to sporo możliwości przy aranżacji wnętrz oraz doskonałe rozwiązania przy rozplanowaniu pomieszczeń. A co przyciąga najczęściej chętnych do kupienia i zamieszkania w kamienicy ?

Z pewnością zapisany w nich kawałek historii, zabytkowe kominki, parkiety, elementy konstrukcji czy sztukaterie. W bardzo dobrym wręcz często w luksusowym stanie są utrzymane kamienice w Szwecji. Przykładem jest to oto mieszkanie, jest bardzo stylowe, eleganckie i zapewnia pełen komfort.

Z pewnością mocnym atutem tego mieszkania, które przyciąga uwagę są zachowane oryginalne elementy jak ceglana ściana, drzwi oraz sztukaterie. Mieszkanie jest bardzo atrakcyjne, w stylu eklektycznym, w którym nowoczesność przeplata się z klasyką od nowoczesnych mebli po antyczne. Wysokie okna przez które wpada do wnętrz sporo naturalnego światła oraz drewniana podłoga sprawiają, że mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne.

Źródło zdjęć: alvhemmakleri.se

Więcej inspiracji znajdziecie na moim blogu

Project Home Staging

Zapraszam.

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...