zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Przytulny domek z basenem

Przytulny domek z basenem
Dom wakacyjny to przede wszystkim azyl od codziennego miejskiego życia i zgiełku. Tego typu domy mają stonowaną kolorystykę i wyposażenie z naturalnych materiałów.
0
Przytulny domek z basenem

Ten oto wakacyjny dom przyciąga uwagę swoim komfortem i świeżością oraz idealnie współgra z otaczającą go przyrodą.


Wnętrza są pełne ciepła i niesamowitych dodatków takich jak lampa w salonie zrobiona z sieci rybackich, obrazy, lustro w łazience wykonane ze starego drewna.


Ściany zostały pokryte białym drewnem przez co wnętrza są jasne i przestronne, a kolorowe dodatki idealnie podkreślają charakter dom. Salon jest przytulny, ma kominek, a połączenie go z jadalnią pozwala na wspólne spędzanie czasu bez konieczności przenoszenia jedzenia do części wypoczynkowe.


Taras jest perfekcyjnie zaaranżowany z widokiem na basen a ogród staje się wręcz "letnim  salonem".


Moim zdaniem to wymarzony letni domek! Dominuje biel i nowoczesność a taras, ogród i basen są dopełnieniem tego ciepłego klimatu.


Źródło zdjęć: revistaad.es

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...