Przytulny kącik dla pupila

Przytulny kącik dla pupila
O ile w domu znalezienie miejsca na legowisko czy kuwetę dla kota czy psa nie stanowi problemu, o tyle w mieszkaniu może to być problematyczne. Gdzie urządzić taki kącik i jakie przydadzą się do tego akcesoria? Oto kilka praktycznych podpowiedzi.
0
Przytulny kącik dla pupila

DOMEK DLA KOTA

W mieszkaniu, zwłaszcza małym, trzeba korzystać z rozwiązań kompaktowych. Taki właśnie charakter ma to siedzisko zintegrowane z… domkiem dla kota. Pomysł godny podpatrzenia i możliwy do zrealizowania na zamówienie. 

Szafa z lustrem w przedpokoju

  

NA STYLOWYCH PODUSZKACH...

Takie arystokratyczne legowisko można łatwo urządzić dla swojego pupila w dowolnym kącie mieszkania. Ładnie dobrane tkaniny (w tym przypadku zaprojektowane przez Laurę Ashley) mogą nawet upiększyć jego wystrój. Przedpokój to dobre miejsce. Nie ma tu natężonego ruchu, więc zwierzak dobrze będzie się czuł.

Miejsce dla psa w przedpokoju

 

...ALBO W SYPIALNI PAŃSTWA

Niby zwyczajna szafka, a jednak to coś więcej. W środku mieści wyściełane kołderką legowisko dla psa. Wygodne przesuwane fronty nie przeszkadzają, gdy zwierzę z niego korzysta. A po zamknięciu psia sypialnia dyskretnie znika z widoku. Podoba nam się ten pomysł!

 

Legowisko dla psa w sypialni

 

KOCIA TOALETA W ŁAZIENCE

Estetyczna i dyskretna. Ta kocia kuweta ładnie wpisała się w skandynawski wystrój łazienki. Drewniany daszek jest akcentem ocieplającym. Jest nieduża i można ją łatwo przestawić w inne miejsce, choć to pod umywalką wydaje się najbardziej optymalne.

Płytki w cegiełkę w łazience

 

KUWETA W ZABUDOWIE

A tu pomysł jeszcze bardziej przemyślany. Szafkę pod umywalkę zaprojektowano specjalnie z myślą o kocie. Jedna z szafek to kuweta z klapką, przez którą zwierzę wchodzi do środka. Klapka jest umieszczona we froncie, który można łatwo otworzyć, by wyczyścić kocią toaletę. Pomysł idealny dla oddanych kociarzy, którzy chcą maksymalnie udogodnić życie swojemu pupilkowi.

Biało-szara łazienka

 

PRZENOŚNE LEGOWISKO

Miękkie legowisko w kształcie kosza to rozwiązanie znane nie od dziś. Dostępne w różnych kolorach i wzorach można łatwo dopasować do wnętrza. Co bardziej wybredni mogą nawet zamówić u krawcowej indywidualny model. To praktyczne rozwiązanie, które nie jest przypisane do konkretnego miejsca w mieszkaniu. I to jego plus. Nasz ulubienie może być zawsze blisko nas.

Kuchnia w stylu lat 20.

 

WOREK DO SIEDZENIA DLA PSA

Okazuje się, że nie tylko my lubimy siedzieć na wypełnionych granulatem styropianowym workach-pufach. Takie siedzisko można zafundować także psu. Konstrukcja pufa pozwala umościć wygodne legowisko, więc zwierzak będzie zadowolony.

Salon z sypialnią

 

 

DOBRY WYBÓR

 

     

 

     

 

 

Obejrzyj film ZABAWKA DLA KOTA

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...