Relaks pod chmurką

Relaks pod chmurką
By taras latem stał się oazą wypoczynku, trzeba go dobrze wyposażyć. Dzięki sofie i fotelom będzie wygodny jak salon. Miłośnikom popołudniowej sjesty i słonecznych kąpieli polecamy niezawodne leżaki.
0
Relaks pod chmurką

INSPIRACJA 1.

To prawdziwy salon na tarasie! Dwie sofy, pufy i kawowy stolik wykonane z rattanu w naturalnym kolorze idealnie wpisują się w jego śródziemnomorski klimat. Ponieważ taras jest zadaszony, plecione meble nie są narażone na działanie mocnego słońca, nie trzeba ich też przykrywać w czasie deszczu.  

Rattanowe meble na tarasie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH ALTEA
2. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH BAHAMA

 

INSPIRACJA 2.

Narożna ogrodowa sofa to mebel idealny dla dużej rodziny lub gdy często gościmy znajomych. Wykonana z technorattanu, czyli syntetycznej żywicy, będzie odporna na skrajne warunki pogodowe - upały czy też ulewy. Liczne poduchy i pledy sprawią, że mebel z tworzywa nabierze przytulności. 

Oświetlenie na tarasie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH GRANDE
2. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH MONACO

 

INSPIRACJA 3.

Metalowa konstrukcja, płozy nadające meblom lekkości, proste formy... To coś dla miłośników nowoczesnego wyposażenia. O takie meble łatwo się dba, nie wymagją też szczególnej konserwacji. 

Nowoczesny taras

 

Do tej aranżacji pasują:

1. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH NICEA
2. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH TOKIO

 

INSPIRACJA 4.

Drewniane meble to gwarancja przytulności na tarasie. W tej aranżacji występuje w nowoczesnym wydaniu - prosta ławka, która dzięki poduchom na siedzisku i oparciu stała się wygodną sofą plus stolik do kompletu. Meble ogrodowe najczęściej wykonywane są z trwałych i odpornych na wilgoć gatunków drewna, takich jak akacja, eukaliptus lub teak.

Wiklinowy parawan na tarasie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH SHELLA
2. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH RODI

 

INSPIRACJA 5.

Namiastkę salonu można stworzyć nawet na wąskim balkonie. Zestaw dwóch foteli ze stolikiem nie zajmie wiele miejsca. Tym bardziej gdy wybierzemy meble o nowoczesnej zaoblonej formie. 

Wąski balkon z fotelami

 

Do tej aranżacji pasują:

1. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH CORFU WEEKEND
2. ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH CAPRI

 

INSPIRACJA 6.

Nic nie zastąpi relaksującego wylegiwania się z książką na leżaku. Ale to nie musi być składany model z płótna na aluminiowym stelażu. Proponujemy wygodny i elegancki model wyściełany miękkim materacem i z regulowanym oparciem. 

Leżaki na tarasie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. LEŻAK OGRODOWY CORAL
2. LEŻAK OGRODOWY DAYTONA

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...