Restauracja Chez Cocó w Barcelonie

Restauracja Chez Cocó w Barcelonie
Dla mnie dobra restauracja to taka, w której jest dobre jedzenie, profesjonalna obsługa i piękny wystrój. I wszystkie te trzy czynniki są równie istotne.
0
Restauracja Chez Cocó w Barcelonie

Restauracja, którą dziś zaprezentuję, jeden z tych warunków spełnia na pewno. Piękne, eklektyczne wnętrze z wygodnymi tapicerowanymi kanapami i fotelami, cudowne lampy i wspaniały, zapraszający ogród.

Ozdobne sztukaterie, dekoracyjne żyrandole, zmysłowe welury, a przede wszystkim bogactwo wzorów na podłodze oraz ich odważne łączenie sprawia, że całość jest doskonałym przykładem ciekawego, niebanalnego wnętrza, w którym chce się spędzić kilka godzin.

Więcej zdjęć tej pięknej restauracji znajdziecie na moim blogu INTERIOR DESIGN.

 

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...