Restauracja Spółdzielnia

Restauracja Spółdzielnia
OFF Piotrkowska, kiedyś opustoszały kompleks budynków, walące się ściany, powybijane szyby w oknach, dziś jest jednym z najmodniejszych miejsc, uwielbianym przez łodzian w każdym wieku. Wystrój wnętrza tej restauracji jest zbiorem świetnych pomysłów oraz może być księgą inspiracji przy urządzaniu również mieszkania.
0
Restauracja Spółdzielnia

Około dwa lata temu rozpoczęła się adaptacja pofabrycznych budynków przy ul. Piotrkowskiej, reprezentacyjnej ulicy Łodzi. Kiedyś opustoszały kompleks budynków, walące się ściany, powybijane szyby w oknach, dziś jest jednym z najmodniejszych miejsc, uwielbianym przez łodzian w każdym wieku.Nazwa OFF Piotrkowska nie wzięła się z niczego. Tu swoje pracownie mają artyści a projektanci swoje showroomy. Tu znajdują się najmodniejsze knajpy w mieście. Jedna z nich to Spółdzielnia. To fantastyczne miejsce, odwiedzane rano i wieczorem. Tu zjesz najlepsze domowe frytki i czarny makaron z owocami morza a wieczorem to idealne miejsce na drinka ze znajomymi.Wystrój wnętrza tej restauracji jest zbiorem świetnych pomysłów oraz może być księgą inspiracji przy urządzaniu również mieszkania. Wystrój to praktycznie w całości dzieło właścicieli. Na dużą uwagę zasługuje lada, wykonana przez łódzkiego artystę Gregora Gąsiora, tworzącego dzieła z recyclingu. Świetnym pomysłem, który można wykorzystać np. na tarasie jest kącik kawowy. Kanapy zbudowano ze skrzynek po owocach a siedziska to gąbka powleczona tapicerską tkaniną.

Mnie najbardziej podoba się oświetlenie. Dacie wiarę, że te lampy używane są w kurnikach do ogrzewania jaj!
Fot. Karolina Grabowska
 

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...