Rewitalizacja kuchni

Rewitalizacja kuchni
Przed Świętami odnowiliśmy kuchnię. Na ścianach pojawił się szary kolor (ten sam co w pokoju syna bo zostało nam sporo farby).
0
Rewitalizacja kuchni

Znad szyb zbrojonych zniknęły półki Ribba, powiesiliśmy natomiast starą odnowioną półkę na kubki.

Na blacie stoi stara górnicza grafika.

Przenieśliśmy do kuchni stół i krzesła, ten nowy kącik jadalniany wyodrębniłam kładąc dywan. Długo szukałam odpowiedniego, wybrałam piękny polski dywan o nazwie "Leluja", ten motyw (dwa ptaki i drzewko) pojawia się na środku dywanu, u nas zasłania go stół ale nie szkodzi, widać za to piękną łowicką wycinankę.
Krzesła mogę wymieniać w zależności od nastroju :)

"Okrągły dywan, wykonany na podstawie wycinanki łowickiej z rodzaju "gwiozd" z zachowaną rytmiczną kompozycją według jednej osi i elementami, które posiadają własną symbolikę i znaczenie:

- drzewo życia - umieszczone centralnie między ptakami
- koguty - oznaka niezwykłej mocy i płodności
- rozeta - będąca odwzorowaniem środka - istoty świata"

wzór opracowany przez Dorotę Banaszek,
projektanta FD Agnella S.A.
"Kolekcja Folk" Agnella 2013
"LELUJA"

Jestem zadowolona :)

Zapraszam także na mój blog SENTIMENTI'S WORLD

Lubi przedmioty, które chwile świetności mają już za sobą i na pierwszy rzut oka wydają się niewarte zainteresowania ale mają pewną wartość dodaną - niepowtarzalność, która powoduje, że w jej mieszkaniu jest takich przedmiotów sporo. Poza tym reusing jest eko, a urządzanie mieszkania to dobra zabawa. Towarzyszą jej dwaj panowie i trzy koty. Latem jej życie toczy się w ogrodzie i o tym też chętnie pisze. Prowadzi blog SentiMenti's world, pokazujący jej osobiste podejście do kreowania własnej przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...