Salon w wiosennej szacie

Salon w wiosennej szacie
Żywe kolory i miks wzorów. Ubieramy salon w nowe poduszki, dywany, zasłony... Prezentujemy sześć najcieplejszych aranżacji.
0
Salon w wiosennej szacie

WARIANT 1.

Pomarańczowy ma moc! Już sam kolor w obiciu sofy wystarcza, by poczuć energię wiosny. Dlatego na poduszkach wprowadzono stonowane szare desenie. 

Salon z pomarańczową sofą

 

Do tej aranżacji pasują:

 

WARIANT 2.

Totalny miks wzorów i kolorów. Porządek zachowano dzięki wyznaczeniu na kolor przewodni różu, który występuje w obiciu kanapy, dywanie i poduszkach. Pojemniki w regale oraz nogi stolika kawowego w wiosennych odcieniach tylko sprzyjają spójności aranżacji.

Kolorowy salon z różowym dywanem

 

Do tej aranżacji pasują:

WARIANT 3.

Kompozycja zieleni, błękitu i pomarańczu podziałała bardzo ożywczo na wystrój tego salonu. Niebieski kolor pojawia się też na tapecie w postaci dynamicznego deseniu. Wzorzyste rolety w oknie chronią przed mocniejszym słońcem, a przy tym zdobią pomieszczenie. 

Kolorowy salon

 

Do tej aranżacji pasują:

 

WARIANT 4.

Kwiaty na poduszkach i dywanie to niezawodny zwiastun wiosny. Subtelne pastele z kilkoma mocniejszymi akcentami dodały kolorów wnętrzu z białą posadzką i jasnymi meblami wypoczynkowymi. Biała roleta w oknie jest neutralnym tłem. 

Salon z wykuszem

 

Do tej aranżacji pasują:

WARIANT 5.

Mocna czerwień w miejsce stonowanych zimowych kolorów to jest to! Jak widać w tej aranżacji, można z nią zestawiać inne podstawowe kolory, na przykład bękit czy żółcień, wystarczy trochę odwagi. Gładka zasłona jest ciekawym tłem dla wyrazistego wzoru kanapy, a temperament obu równoważy biały dywan. 

Kolorowy eklektyczny salon

 

Do tej aranżacji pasują:

 

WARIANT 6.

Od pastelowego błękitu po szlachetny kobalt. Wspólny klucz - czyli niebieski kolor - sprawia, że zróżnicowane wzory na tapecie, poduszkach i chodniku tworzą spójną, a przy tym efektowną całość. Tak ubrane wnętrze nabierze oddechu po zimie.  

Salon z piecem zdobionym wzorzystymi kaflami

 

Do tej aranżacji pasują:

 

Zobacz również : 

- Kolorowe wnętrza na wiosnę

- Gotowa na wiosnę

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...