zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Sposób na ładne wejście

Sposób na ładne wejście
Dopasowana do stylu wnętrza albo przekornie skontrastowana. Neutralna bądź o wyrazistym charakterze. Jaką wycieraczkę wybrać, by robiła dobre pierwsze wrażenie?
0
Sposób na ładne wejście

Upleciona z naturalnych włókien takich jak juta, trawa morska czy sizal jest przede wszystkim eko. A do tego świetnie wygląda w zestawieniu z wzorzystą posadzką.

 

Cementowe kafle w przedpokoju

 

Barwne akcenty rozmieszczono w różnych miejscach tego przedpokoju, ale wycieraczka zdecydowanie najbardziej przyciąga wzrok. Dodatkowy efekt wywołuje oryginalny kształt półksiężyca.

Kolorowy przedpokój

 

Czarna wycieraczka kontrastowo odcina się na tle posadzki. Jej ładny ażur zdobi strefę wejścia, komponuje się z drzwiami i tapetą, a przy tym pozwala oddychać drewnu podłogi.

 Przedpokój z drzwiami pomalowanymi farbą tablicową

 

Wzorki czy napisy mówią same za siebie. Aby nie wprowadzały chaosu, powinny być dobrze zgrane z resztą wystroju. Tu motyw z wycieraczki zgrabnie zestawiono z kraciastą tapetą według kolorystycznego klucza.

Przedpokój z tapetą

 

Czarna lub grafitowa wycieraczka pasuje do wnętrza eleganckiego, nowoczesnego czy jak w tym przypadku - skandynawskiego. Faktura sprawia, że jest ozdobnym elementem we wnętrzu.

Szafa z tablicowym frontem

 

W roli wycieraczki sprawdzi się też niewielki chodniczek. Gruby splot i frędzle sprawiają, że w tym przedpokoju jest przytulnie jak w salonie.

Przedpokój z białą boazerią i miętowymi drzwiami

 

 Top 9 ze sklepu Dom z pomysłem:

1. WYCIERACZKA BETA
2. WYCIERACZKA AUGUSTA GAŁĘZIE
3. WYCIERACZKA TĘCZA
4. WYCIERACZKA DECORA
5. WYCIERACZKA ALFA
6. WYCIERACZKA TEXTUREX RIB STRIPE
7. WYCIERACZKA ROWER
8. WYCIERACZKA ECO
9. WYCIERACZKA TANTA

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...