zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Sposób na nieduże mieszkanie

Sposób na nieduże mieszkanie
W projektowaniu wnętrz (i nie tylko) przepadam za tym, że projektant, którego lubię od serca nazywać "czarodziejem", może z siebie wydobywać niezgłębione pokłady magicznych zdolności i tworzyć rzeczy kompletnie niespodziewane.
0
Sposób na nieduże mieszkanie

Myślę też, że nie chodzi o to, by mieć nieograniczone możliwości, dysponować górą pieniędzy i zamknąć klienta na ten czas w piwnicy. Bycie projektantem nie oznacza spełniania swoich wizji prowadzącego do samospalenia, niczym piękny feniks, w ogniu własnej twórczości. Prędzej spali nas ogień przepisów prawnych, nieoczekiwanych kłopotów i kapryśnego zleceniodawcy :) Ale tu też tkwi sedno pracy architekta: sprostać wymaganiom, nadać - przy pomocy własnej wrażliwości - rzeczywistą formę marzeniom klienta, spełnić konieczne warunki i zaczarować wszystko tak, by miało ręce, nogi...i duszę.

Od teraz, w projektowaniu wnętrz, przepadam również za Kotem Simona. Od razu wiedziałam, że byłoby zbrodnią nie pokazać na blogu realizacji, w której kluczowym akcentem jest właśnie ten rysunkowy zwierzak wesoło hasający po ścianach. Do zdumienia doprowadza mnie fakt, jak niewiele trzeba, by wstrzyknąć w mieszkanie odpowiednią dozę dobrego nastroju, humoru, pozytywnej energii. I jak zwykle w takich przypadkach gratuluję klientom otwartości na nieszablonowe pomysły i odwagę w ich realizowaniu :) Mieszkanie ma zaledwie 30 m2. Rozświetlone białymi ścianami, dokarmione kolorowymi dodatkami. Grafika w intrygujący sposób urządza jego wnętrza. Te kilka prostych rysunków sprawia, że coś się "dzieje", łączą całe mieszkanie w jedną opowieść i budzą w nim życie niezależne od aktywności mieszkańców. Projekt i realizacja warszawskiego biura Inside Story. Stanowczo do wpisania na listę pracowni, których myślą i ideą warto się inspirować
w poszukaniu sensu własnej pracy. A koty powinny mieć osiem szans na życie. Ta ostatnia wyglądałaby właśnie tak.

Po więcej zdjęć apraszam na mój blog GARDEROBA WNĘTRZ.

Przyszła architekt pisząca krótkie historie z podróży po wnętrzarskich zakamarkach i świecie designu. Ze szczególnym upodobaniem do tego co polskie. Gromadzi je w specjalnie na tę okazję stworzonej Garderobie Wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...