Szafka lekarska na salonach

Szafka lekarska na salonach
Szpitalne witryny świetnie sprawdzają się w roli normalnych mebli. Jako kredens, szafka łazienkowa, albo witrynka na dekoracyjne bibeloty.
0
Szafka lekarska na salonach

źródło: http://www.sfgirlbybay.com

Moja miłość do medycznych mebli trwa już dobre lata, od kiedy odkupiłam starą witrynę (lata 70.) z lecznicy weterynaryjnej i postanowiłam, że zostanie witryną kuchenną. Kosztowała całe 70 zł, więc tym większa radość. Wyczyszczona i odświeżona doskonale mieści talerze, szklanki, kubeczki. Przeżyła kilka przeprowadzek i w każdym miejscu wygląda świetnie.

W międzyczasie stałam się posiadaczką prawdziwego cacka. Szafki lekarskiej, ale przedwojennej. W kształcie podobna do poprzedniej, jednak wykonana z drewna.

Wymagała lekkiego remontu, póki co czeka na szyby. Prawdopodobnie trafi do łazienki. Już sobie  wyobrażam ułozone w niej stosy białych ręczników :)

Jeśli szafki prosto z gabinetu nie są w Wam w smak (bakterie, choroby, lizol i inne paskudztwa) możecie kupić inspirowane nowe witryny, np. w IKEA. Będą pasowały nie tylko do loftu, ale wszędzie tam,  gdzie stylizacja jest na tyle luźna, że przyjmie mebel spoza sklepu meblowego.

Zobaczcie:

 

źródło: http://www.inspirestyling.com

źródło: thesecondlifeofmine.blogspot.com

żródło: http://www.sfgirlbybay.com

źródło: Apartment Apothecary

 

 

 

Pani Pieska czyli Marta Lubaszewska. Tworzy głównie dla dzieci, czasem również dla dorosłych. Jest również dziennikarką i stylistką. Pisze o wnętrzach, designie i wszystkim co ładne i ciekawie zaprojektowane.
Wczytywanie rekomendacji...